Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aj zajebite malo Vujosevica, odnosno otvorite dole temu samo o njemu, jer posle svake utakmice svaka prica se svodi na analizu njegovih tehnickih™ ili konferencija za stampu ...

Utisak veceri, naravno Sasa Pavlovic, neverovatno koliko i ovako van treninga pravi razliku u odnosu na ostale ucesnike na parketu... Jos samo taj jebeni plej, i po meni, jednostavno moramo da budemo tu odmah  iza  fenomenalne Zvezde (smatram da smo po kvalitetu sigurno druga ekipa na Jadranu)...

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

naravno da će da se priča o njemu kad je centralna figura svake tekme

Nemam nista protiv, ali zasto to ne raditi na drugom mestu ... Posebno sto se jedna te ista prica vrti zadnjih x godina, bez tendencije da ce se nesto bitno promeniti ili doneti neki specijalan zakljucak...

Link to comment

Pavlovic je stvarno maestralan. Neverovatno kako lagano deluju njegovi ulazi kao da je reket prazan. Ovaj tim je duplo jaci sa njim i realno partizan je sa njim u timu drugi po kvalitetu u aba. Sta bi sa macvanom? Delovalo je da je bas sjebao zglob... Slicno kao jovic...

 

DV igra svoju igru. To odavno nije kosarka. Mucno je to i komentarisati a kamoli gledati.

 

Jokic ima dosta oscilacija ali bice opasan mamojeb...

Link to comment

Nemam nista protiv, ali zasto to ne raditi na drugom mestu ... Posebno sto se jedna te ista prica vrti zadnjih x godina, bez tendencije da ce se nesto bitno promeniti ili doneti neki specijalan zakljucak...

 

To je isto kao da kažeš da ne treba da se priča o dronu na tekmi protiv Albanije. Naravno da će da se priča o ekscesima na tekmama.

 

Tj, to što ti zagovaraš se podvodi pod ovo što je lepo opisao James Marshall na drugoj temi

 

Najtragičnije od svega je to što su ovi što mu ovo tolerišu godinama (predstavnici, delegati, sekretari raznoraznih liga) doveli do situacije da ljude koji na ovo reaguju proglašavaju za budale u fazonu "hehe, pa to je Dulence" i "ma daj, nisi normalan, šta se nerviraš oko njega, on je budala", "ima čovjek rezultate, to su njegove metode" ili ultimativni "13 godina, pati".

 

 

tj, to je tako i to je normalno i šta sad.

Edited by ljakse
Link to comment
 

To je isto kao da kažeš da ne treba da se priča o dronu na tekmi protiv Albanije. Naravno da će da se priča o ekscesima na tekmama.

Brateee , ovo se vidja bukvalno na svakoj drugoj utakmici i stvarno ne znam kome jos uvek zanimljivo da tu bilo sta analizira ...

Edited by Geo
Link to comment

Najozbiljnije pitam, zasto sudije na svakoj utakmici ne postupe kao veceras? Koliko malo dostojanstva i ljudskog integriteta moras imati da bi tolerisao da ti neko sat i po psuje mrtvu majku? Svako sa minimumom samopostovanja bi ga ili svaki put iskljucio, ili ga odvalio preko picke, ili prestao da se bavi sudjenjem. Vrlo prosto. Prvo iskljucenje u sezoni - par utakmica suspenzije. Drugo - tri meseca. Trece - do kraja sezone. Dovidjenja, prijatno. Njegovo penzionisanje bi se dalo mnogo jednostavnije odraditi nego sto se opcenito misli.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Najozbiljnije pitam, zasto sudije na svakoj utakmici ne postupe kao veceras? Koliko malo dostojanstva i ljudskog integriteta moras imati da bi tolerisao da ti neko sat i po psuje mrtvu majku? Svako sa minimumom samopostovanja bi ga ili svaki put iskljucio, ili ga odvalio preko picke, ili prestao da se bavi sudjenjem. Vrlo prosto. Prvo iskljucenje u sezoni - par utakmica suspenzije. Drugo - tri meseca. Trece - do kraja sezone. Dovidjenja, prijatno. Njegovo penzionisanje bi se dalo mnogo jednostavnije odraditi nego sto se opcenito misli.

 

Možda su sudije snebivljive zbog iskustva iz 2006. Ko se opeče na jogurt, i u guštera duva.

Link to comment

 

 

Brateee , ovo se vidja bukvalno na svakoj drugoj utakmici i stvarno ne znam kome jos uvek zanimljivo da tu bilo sta analizira ...

 

 

Analogija ti je do jaja. Probaj da je primeniš na premijera i vladajuću ekipu, svi znamo da su retardirani lopovi, šta tu ima više da se komentariše po temama na Politici itd.

Link to comment

To je isto kao da kažeš da ne treba da se priča o dronu na tekmi protiv Albanije. Naravno da će da se priča o ekscesima na tekmama.

 

 

nije problem da se priča...samo je malo smorno čitati do u reč isto svako put....svinjo odlazi, držač vrata, ovo-ono. tako da od priče nema ništa, a ima samo besomučnog prežvakavanja i prepisivanja koje traje godinama, ako ne i deceniju. ne znam kako vam ne dosadi.

Edited by Ted
Link to comment

Aj zajebite malo Vujosevica, odnosno otvorite dole temu samo o njemu, jer posle svake utakmice svaka prica se svodi na analizu njegovih tehnickih™ ili konferencija za stampu ...

Utisak veceri, naravno Sasa Pavlovic, neverovatno koliko i ovako van treninga pravi razliku u odnosu na ostale ucesnike na parketu... Jos samo taj jebeni plej, i po meni, jednostavno moramo da budemo tu odmah  iza  fenomenalne Zvezde (smatram da smo po kvalitetu sigurno druga ekipa na Jadranu)...

 

u toku tekme sam jednom trenutku i ja ovo pomislio , ali ... zašto je on van treninga ? nije bio povređen, sigurno je trenirao. očekivao je nei angažman, morao je biti spreman.

Link to comment

 

 

Tj, to što ti zagovaraš se podvodi pod ovo što je lepo opisao James Marshall na drugoj temi

 

 

tj, to je tako i to je normalno i šta sad.

Ma ne zagovaram ja da se zataskavaju njegove svinjarije, vec da se to radi na drugom mestu ,jer su veoma ceste i useru svaku dalju pricu o dogadjajima na terenu! Veceras je recimo bilo bas lepe kosarke i stvarno mi zao sto se vise ne pise o Pavlovicevoj partiji, Macvanovim asistencijama (bdv. debeli kaze da mu nije nista sa zglobom)... o zanimljivim statistickim podacima (51 skok, 22 asistencije) , vec se sve svodi na analizu svakondeljnih istovetnih Vujosevicevih gluposti 

Link to comment

nije problem da se priča...samo je malo smorno čitati do u reč isto svako put....svinjo odlzi, držač vrata, ovo-ono. tako da od priče nema ništa, a ima samo besomučnog prežvakavanja i prepisivanja koje traje godinama, ako ne i deceniju. ne znam kako vam ne dosadi.

 

Misliš kao ono "kupite jebenog pleja"?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...