Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Afroamerikanac je skaut Denvera kako mi objasni naš Ivan. Nisam ja u stanju da procenim godine muškarcima. :D

 

Potencijalno ime je Maalik Wayns. Kojote. Prijem.

 

Džered Džefris. Gledao Jokića.

 

Što se Vejnsa tiče jel zna neko koju operaciju je imao u Americi,šta je bila povreda?

Link to comment

Snimak. Tehničku mu je dao Vojinović (Milijin rođeni brat). Ne vidi se ovde da li ga je on i isključio.

 

:lol: on nije niti pratio akciju do sučevog zvižduka već gleda u potpuno suprotnom pravcu

Link to comment

meni nije jasna uloga redara. ispada da redar treba da nadgleda hoce li neko sa tribina upasti na teren i napasti aktere utakmice. zar nije uloga redara da sprece nasrtaj na sudiju, ko god da to namerava da ucini? konacno, tu je i policija. ocigledno se radi o opasnoj budali, pa bi i policija trebalo da sprovede bezbednosne provere prema vujosevicu, a ne samo u kontekstu bezbednosnih pretnji sa tribina.

Mislim da službena lica u dvorani reaguju tek kada dođe do fizičkog nasrtaja, tj. upotrebe sile.

Do tada sve spada pod držite me da ga ne...

Link to comment

ono zezanje kako bi bilo strava da milojevic dođe umseto vujoševića - postoji li nekakva šansa ili je samo wishful thinking?

 

Ne postoji nikakva šansa. Možda ako umre Vujošević, pošto drugačije neće otići iz kluba.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...