Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebeš košarku, daj psovanje, isključenje... ;)

 

jebes kosarku bez psovanja i iskljucenja. isao sam danas da gledam juniore partizana i beovuka, misha lakic je ponovo pritiskom tempirao formu za kraj prvenstva.

Link to comment

jebes kosarku bez psovanja i iskljucenja. isao sam danas da gledam juniore partizana i beovuka, misha lakic je ponovo pritiskom tempirao formu za kraj prvenstva.

 

jebeš mišu lakića,daj neki izveštaj

Link to comment

jebeš mišu lakića,daj neki izveštaj

 

nema igraca za prvi tim, cak ni da sede na klupu i popunjavaju broj u buducnosti. kazu da je situacija ista i u kadetskom timu. uglavnom, tuga.

Link to comment

nema igraca za prvi tim, cak ni da sede na klupu i popunjavaju broj u buducnosti. kazu da je situacija ista i u kadetskom timu. uglavnom, tuga.

znači sve same bezbradice do šalića?

Link to comment

Postoje li ikakve sanse da bolesnik popije malo duzu suspenziju? I sta sprecava sudije da na svakoj utakmici urade ovo sto je veceras uradio Ilija?

Link to comment

meni nije jasna uloga redara. ispada da redar treba da nadgleda hoce li neko sa tribina upasti na teren i napasti aktere utakmice. zar nije uloga redara da sprece nasrtaj na sudiju, ko god da to namerava da ucini? konacno, tu je i policija. ocigledno se radi o opasnoj budali, pa bi i policija trebalo da sprovede bezbednosne provere prema vujosevicu, a ne samo u kontekstu bezbednosnih pretnji sa tribina. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Ne kažem ja da ovo nije tačno nego je poređenje sa kls ipak previše,bar po meni. Ajde bar aba da si rekao,ali kls je mnogo. Dalo bi imao 25 plus 10 u kls ko iz pičke.

Mozda bi mogao da ima 18 8 u proseku protiv Napretka,Sloge i Jagodine(izvini Moco :D )

Link to comment

Afroamerikanac je skaut Denvera kako mi objasni naš Ivan. Nisam ja u stanju da procenim godine muškarcima. :D

 

Potencijalno ime je Maalik Wayns. Kojote. Prijem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...