Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ajd što je napravio isključenje,nego što je potpuno izbacio svoj tim iz ritma. Srećom po njih, mnogo su bolji, pobediće svejedno.

 

nije to baš tako sigurno. Videćemo šta će biti kada Pavlović napravi 5. ličnu

Link to comment

pa jebem ti sudija mater, prekini ako neko leži. zamalo da nam se dva igrača sjebu na istom mestu.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ne mora to ni starter da bude, samo neko ko moze da pruzi pristojnih 10-15 minuta.

Inace, DMB bez fizikalija je KLS igrac. U najboljem slucaju, on moze biti od koristi za 3-4 meseca.

Link to comment

Ne preterujem. Dobar je on igrac ali kad nije fizicki kako treba na sta moze da se osloni? Tehniku? Pregled igre?

 

Pa zavisi u kojoj ga konkurenciji posmatraš. Pregled igre,pa ne igra amc pa da mu treba pregled igre :D šalim se,znam na šta misliš ali nije on plej pa da razigrava. Uostalom da je atleticizam™ jedino bitan za odbranu recimo svi bi je igrali.

Link to comment

Pa zavisi u kojoj ga konkurenciji posmatraš. Pregled igre,pa ne igra amc pa da mu treba pregled igre :D šalim se,znam na šta misliš ali nije on plej pa da razigrava. Uostalom da je atleticizam jedino bitan za odbranu recimo svi bi je igrali.

On je covek zver, a sad je skroz van forme, sto je i logicno imajuci u vidu sta je prosao. Nije ni Macvan plej, pa razigrava vise od bilo kog igraca u ekipi, btw.

Ne radi se ovde samo o atleticizmu, vec i o pukoj snazi. DMB je igrac kome je nuzno da bude fizicki tip top da bi igrao ono sto najbolje zna. Videces, uostalom, kako sezona bude odmicala.

Edited by ikar
Link to comment

Ne kažem ja da ovo nije tačno nego je poređenje sa kls ipak previše,bar po meni. Ajde bar aba da si rekao,ali kls je mnogo. Dalo bi imao 25 plus 10 u kls ko iz pičke.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...