Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

S druge strane merchandising ne postoji. Lepo ne postoji. Politika prodaja karata je verovatno bila sofisticiranija i lukrativnija dok su Mosa i Tirke pikali fudbala. A ja u datim politickim uslovima ne vidim drugi nacin finansiranja osim grassroots, od ovih stvari i od prijatelja kluba. I da proizvodimo mlade igrace, za sta nam je neophodna EL.

 

KKP je užasno veliki brand, ljudi ne shvataju moć tog pokreta. Koiko god da je zemlja siromašna, ljudi su ludi za tim klubom, to je jedina pripadnost koju još osećaju intenzivno, jedina emocija koju im možeš prodati za pare. 

 

Ali to stvarno nije bitno. Klub je u prevelikoj agoniji da bismo se sad rasplinjavali na marketing perspektivi.

 

Uzgred, bio sam sinoć. Najverniji mi obično treniraju živce,ali sinoć su stvarno bili odlični, godinama nisam gledao jaču podršku uz onakvu prskotinu na terenu. Na minutu ćutanja za Acu Petrovića muva se nije čula, nije bilo ni pravde za govnare, sem jedno 30s poruka za Brankicu i drugove. 

 

Najtužniji trenuci su bili par dobrih minuta Džonija Milutinova. Dečko ima potencijal u milionima dolara, ali u tom telu je zarobljen sportski duh koji samo na sekundicu proviri poput medveda i vrati se u jazbinu da hrče. Ostali klinci  su u deficitu sa talentom,u deficitu sa identitetom i u deficitu sa mudima.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pravda za Teparu koji gine na svakoj utakmici od pocetka sezone, a slavu mu pokupise neki koji su do juce pecali po bokokotorskom zalivu.

Edited by Nikodije
Link to comment
 

Pravda za Teparu koji gine na svakoj utakmici od pocetka sezone, a slavu mu pokupise neki koji su do juce pecali po bokokotorskom zalivu.

 

 

+1

Edited by Timmy
Link to comment

Inace, ono sto sam juce pricala, moja poenta je super sazeta u ovom tvitu:

 

GTR @RetroPFC · Dec 3

#onokad ideš iz poraza u poraz, a jedva čekaš svaku sledeću utakmicu, jer znaš da će na parketu Pionira na kraju procvetati ruže.

 

To je to.

Link to comment

GTR @RetroPFC · Dec 3

#onokad ideš iz poraza u poraz, a jedva čekaš svaku sledeću utakmicu, jer znaš da će na parketu Pionira na kraju procvetati ruže.

 

To je to.

:wub:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...