Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Joj, nemoj molim te, Daloa ne probija samo onaj koji ne zeli, Andric je JEZIV obrambeni igrac, Gagic je trapav ko tri trapava zajedno. Nasu odbranu zadnje dve godine su drzali Dragan u zubima i Zolo, u danasnjoj ekipi ima solidnih defanzivaca, ali ne da sklopimo funkcionalnu petorku, kad imas jednog slabog onda skripi, kad imas dva onda duva na sve strane.

 

Potpis za dva posta iznad, ne bih se slozio da bismo postali bas Makabi, ali znacajnog napretka je moralo da bude, a nama uprava jos bleji u 18om veku. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skoro 50% nase odbrane je zavisilo od Milosavljevica. Nemoj da ignorises njegovo odsustvo.

Milosavljević nije igrao drugu polovinu sezone, a imali ste prošle godine i 1, dozvolite, Dejana Muslija, pa je opet odbrana dobro izgledala.

Link to comment

 Nego ne može više tako da se vodi tim kako ga on vodi, promenili su se klinci, ne jebu autoritete treba im nekako drugačije prići. Nisi komentarisao udaranje i hvatanje za vrat sopstvenih igrača - znam reći ćeš ko i mnogi - debeli je lud, ovo-ono.... Ja međutim tu vidim nešto mnogo realnije, a to je njegova nemoć da na isti stari način motiviše igrače, a naravno ima nešto i u seriji loših rezultata.

 

Skroz tacno.

Link to comment

Zato što je psiho koji ima problema sa kontrolom besa, Bio ih je i te prošle sezone kad navodno nije imao problema da ih motiviše. Ja stvarno ne mogu da verujem da neko misli da je problem Daloa i Andrića nedostatak motivacije a ne bolna limitiranost i da neko može da napiše da su solidni odbrambeni igrači. Jbt, na Milutinova je kvota čitave prošle sezone bila 1.10 da će u prva dva napada protivnika da napravi faul.

Link to comment

Meni je veći upitnik i dalje dovođenje Milutinovića i onog pobratima Grka. To dodatno ide u prilog onoj Harperovoj tezi da je DV vidio da je vrag odnio šalu i da sa ovim rosterom sa kojim je počeo sezonu ne bi dobacio dalje od 6. mjesta u ABA. 

Link to comment

Андрић има стравично споре ноге, Гагула је трапав, Вања је још дете... Ал што рецимо Милутинов не може да постане бољи одбрамбени играч? Ил Дало? Па после прве две утакмице, кад се видело да Дало баш и није технички најбољи, мени је највећи утисак било то да ће Дуле од њега да направи дефанзивну звер са оним дугачким ручердама. Кадоно ништа.

Link to comment

@ Marshall

 

Sta je tu za upitnik? Dovodimo igrace koje niko nece i igraju za stan i hranu (ovo drugo vazi od dolaska Pavlovica :D ). Sigurno nije Dule mislio sa njima da osvaja titule, pa video u novmebru da se zajebao..

Link to comment

Bolje bih ja igrala odbranu od Andrica i Daloa.

 

KKP ne moze da bude finansijski stabilan kao Makabi iz prostog razloga sto su ljudi u Izraelu bogatiji i sto postoji ogroman biznis u Izraelu koji moze da podrzi taj klub. Kod nas i ovi najveci biznisi zive od danas do sutra. Ako meni ne verujete, imate Kojota koji je o tome drvio osamsto puta.

 

S druge strane merchandising ne postoji. Lepo ne postoji. Politika prodaja karata je verovatno bila sofisticiranija i lukrativnija dok su Mosa i Tirke pikali fudbala. A ja u datim politickim uslovima ne vidim drugi nacin finansiranja osim grassroots, od ovih stvari i od prijatelja kluba. I da proizvodimo mlade igrace, za sta nam je neophodna EL.

Link to comment

Meni je veći upitnik i dalje dovođenje Milutinovića i onog pobratima Grka. To dodatno ide u prilog onoj Harperovoj tezi da je DV vidio da je vrag odnio šalu i da sa ovim rosterom sa kojim je počeo sezonu ne bi dobacio dalje od 6. mjesta u ABA. 

 

Pa sve vreme su se čekali plej, četvorka + eventualno Saša. Niko i nije očekivao da sastav iz septembra bude konačan i napravi nešto. Nije ovo doselektiranje nego primarna selekcija i kompletiranje rostera koje kasni zbog finansijskih problema.

Link to comment

@ Marshall

 

Sta je tu za upitnik? Dovodimo igrace koje niko nece i igraju za stan i hranu (ovo drugo vazi od dolaska Pavlovica :D ). Sigurno nije Dule mislio sa njima da osvaja titule, pa video u novmebru da se zajebao..

Pa Grk ni ne igra, koliko vidim. Samo džabe zauzima mjesto nekom omladincu koji bi igrao za to isto, bez dovođenja. A Milutinović, u ovoj sad postavci sa povratkom DMB-a i dolaskom Pavlovića, uz oporavak Murića, ne vidim šta će da radi sem da maše peškirom. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...