Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije mi jasan Pavlovićev mozak ali mi je drago što je takav kakav je. 31 godina, mogao bi da namlati korektne pare još najmanje tri sezone kada bi to želeo. 

 

Nadam se da će se Duja dogovoriti sa Miškom da je Dalo promašaj i da će se napraviti akcija da ovaj ode i da se dovede novi plej. 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vidim logiku po kojoj bi Andric visio pre Andreje.

 

Andric vam je zasad najbolji tricas, a Andreja je nista. Jos je gori nego onomad u Zvezdi.

Edited by Nikodije
Link to comment

Nije mi jasan Pavlovićev mozak ali mi je drago što je takav kakav je. 31 godina, mogao bi da namlati korektne pare još najmanje tri sezone kada bi to želeo. 

 

Nadam se da će se Duja dogovoriti sa Miškom da je Dalo promašaj i da će se napraviti akcija da ovaj ode i da se dovede novi plej. 

 

To je mozak koji ne juri po svaku cenu za parama vec smatra da je zaradio dovoljno da moze sebi da priusti zadovoljstvo igranja u klubu koji voli. Retko u modernom svetu ali su ionako gotovo sve retke stvari dragocene. Za klub za koji ja navijam Pavlovic je samo glavobolja i nista vise ali treba stvarno biti jako cinican i ne skinuti kapu coveku zbog ovoga. Pola godine uzivancija u pecanju i moru, druga polovina uzivanje u bavljenju sportom koji voli u klubu koji voli. Kud ces lepse od toga?

Link to comment

Koja crna pojacanja, Luka je tu jer nema gde da ide, a Andreja je verovatno sam platio da bi dosao, nemam drugog objasnjenja.

 

Samo se nadaj, pa kada krenete sledećeg juna/jula da jurite pojačanja, pa stigne BAT od ovih par što su dovedeni da ne bi igrali Bezbradica i Kouzeloglou.

Link to comment

Ma gde Andric visi. On uz Tepica ima najvecu minutazu, cesto preko 30. Ne postoji nikakva sansa da sve minute izgubi.

 

Amdric je vec sad bolji igrac od Milutinovica a i mladji je, tako da... nema potrebe diskutovati o tome. Vujosevic je svakakav ali nije ni slep ni budala.

Link to comment

To je mozak koji ne juri po svaku cenu za parama vec smatra da je zaradio dovoljno da moze sebi da priusti zadovoljstvo igranja u klubu koji voli. Retko u modernom svetu ali su ionako gotovo sve retke stvari dragocene. Za klub za koji ja navijam Pavlovic je samo glavobolja i nista vise ali treba stvarno biti jako cinican i ne skinuti kapu coveku zbog ovoga. Pola godine uzivancija u pecanju i moru, druga polovina uzivanje u bavljenju sportom koji voli u klubu koji voli. Kud ces lepse od toga?

 

Istina, mogao je i ranije da im dodje ako je vec resio da dodje i zanemari pare koje su mu nudili Kinezi i dr Djukanovic. Al dobro, verovatno sa Vujosevicem nista ne moze lako da se dogovori. Sa njim bi sigurno prosli u top 32™ Lilijane Ronketi, i ljubitelji kosarke bi imali prilike cesce da ga gledaju. Ovako ce biti smor ako ispadnu i ostanu na samo jednoj tekmi nedeljno.

Link to comment

I da, Partizan će proći u narednu fazu EC.

 

Meni se cini da ne drze sve u svojim rukama, vec Rumuni™ treba da izgube od njih, i jos negde, ne znam tacno kakav im je raspored.

Edited by Nikodije
Link to comment

Istina, mogao je i ranije da im dodje ako je vec resio da dodje i zanemari pare koje su mu nudili Kinezi i dr Djukanovic. Al dobro, verovatno sa Vujosevicem nista ne moze lako da se dogovori. Sa njim bi sigurno prosli u top 32™ Lilijane Ronketi, i ljubitelji kosarke bi imali prilike cesce da ga gledaju. Ovako ce biti smor ako ispadnu i ostanu na samo jednoj tekmi nedeljno.

 

Ne treba Partizanu taj kup ni za sta. Ima tu dosta mladih igraca koji moraju da se izvuku treningom, par igraca koji treba da se oporavljaju i zalece kroz doziranu minutazu, a protivnici u Evrokupu uglavnom do zavrsnice nisu takvi protiv kojih mozes da se testiras i probijas gornje granice mogucnosti. Uostalom, ima jos sansi za plasman i nije jos nista gotovo.

Link to comment

Ne treba Partizanu taj kup ni za sta. Ima tu dosta mladih igraca koji moraju da se izvuku treningom, par igraca koji treba da se oporavljaju i zalece kroz doziranu minutazu, a protivnici u Evrokupu uglavnom do zavrsnice nisu takvi protiv kojih mozes da se testiras i probijas gornje granice mogucnosti. Uostalom, ima jos sansi za plasman i nije jos nista gotovo.

 

Posebno Vujosevic gleda na to kao na gubljenje vremena, pretpostavljam. Al eto, meni bi bilo zao da ne prodju. :)

 

Proverio, treba Asesoft da izgubi od Banvita kuci ili u Jerusalimu. Ne deluje nerealno.

Link to comment

Posebno Vujosevic gleda na to kao na gubljenje vremena, pretpostavljam. Al eto, meni bi bilo zao da ne prodju. :)

 

Proverio, treba Asesoft da izgubi od Banvita kuci ili u Jerusalimu. Ne deluje nerealno.

 

Rumuni su posle dobrih nekoliko utakmica počeli da se raspadaju,u zadnje 2 apsolutno ništa nisu mogli da odbrane,ubacio im je Krasni Kurac /prosto ne može da se ne napiše/ kući skoro 100 poena koji su otprilike napdački limitirani ko mi dok smo igrali i bez Mačvana.

 

Što se Bogdanovića i Milutinovića tiče,ne vidim šta će Bogdanović da se žali,on svakako igra na taj ksl ugovor,njegova minutaža već sada je u kanalu i neće sigurno ispasti iz 12,pogotovo posle odlaska Šalića. Što se Milutniovića tiče,videćemo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...