Jump to content

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Fala kurcu da misli i prica tako. A valjda je bar sad iskren.

 

 

Verovatno se debili nisu setili da se ugovor moze potpisati i bez fizickog prisustva igraca. 

 

Samo nastavlja sukob sa PSD

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

DV: Niti Pavlović niti Dragan nisu spasioci. Potrebno je dovesti i plejmejkera.

 

E, kad sam vam ja pre dva meseca govorio da ćemo dovesti tri ozbiljna igrača, proglašavali ste me prolupalim optimistom...

 

-_-

Link to comment

DV: Niti Pavlović niti Dragan nisu spasioci. Potrebno je dovesti i plejmejkera.

 

 

Otkrili smo tajnu formulu Vujosevicevog napretka tokom sezone. Treniras, treniras, treniras, ubijes se od rada i napretka i onda... dovedes cetiri top igraca. :lolol:

 

Dobro dosao Sasha, bice uzivanje gledati ponovo takvog majstora na parketu Pionira.

Link to comment

U poslednje vreme, gledajuci Marcusa i na temu Pavlovica, razmisljam kako bi izgledalo kada bi recimo Durant odigrao onako iz zajebancije jednu utakmicu za Partizan ili Zvezdu protiv nekog EL tima. Ili uopste neki ozbiljan NBA igrac, koje bi to ludilo bilo.

Edited by Mos
Link to comment

pa igrao je i pekovic onomad. i cildres kada je dosao u oly je imao pristojnu nba reputaciju. ne izgleda to bas toliko drasticno (da ne pominjem iversona i derona). uostalom, u evroligi ima solidan broj igraca igraca koji bi u americi bili bitni igraci u rotaciji velike vecine klubova.

Edited by Psihodelija
Link to comment

U poslednje vreme, gledajuci Marcusa i na temu Pavlovica, razmisljam kako bi izgledalo kada bi recimo Durant odigrao onako iz zajebancije jednu utakmicu za Partizan ili Zvezdu protiv nekog EL tima. Ili uopste neki ozbiljan NBA igrac, koje bi to ludilo bilo.

Hehe, da vidimo kako Dulence davi Kobicu.

 

Yoda, otvori topik za sutra. Pliiiiiz! Da se vidi ko je kako glasao, ne ono closed poll.

Edited by MayDay
Link to comment

Dobro dosao Sasha, bice uzivanje gledati ponovo takvog majstora na parketu Pionira.

 

+1

 

Genijalan igrac i ocigledno fantastican lik. Doci u Partizan u ovakvom trenutku moze samo istinska velicina i odlican covek. Pun respekt za njega, bice nam veliki rival.

Link to comment

Svojevremeno kad je prvi put potpisao, došao je kod Tegija i ovaj je normalno pokušao da ga uvuče u neku ovu našu blato priču, Saša je sve to gospodski eskivirao, plus je bacio nekoliko rečenica onako carskih, vezanih za iskustvo u NBA, super mi se dojmio tad

Link to comment

Jos bi bolje bilo da nije isao kod tog idiota, al sad sta je tu je :) Nije Sasa kriv sto u zemlji kosarke postoje dve kosarkaske emisije, od cega jednu vodi doticni.

Link to comment

Mene zanima da li će Vujošević probati sa Murićem neke minute na PF kada se oporavi. Očekujem da će Marinković i Andrić ostati u rotaciji kada se sve iskristališe za mesec do dva dana. Kada/ako KKP dovede PG, Dallo ispada iz 10, ali će biti u 12. Živo me zanima kako na sve ovo gledaju Milutinović i Bogdanović koji su bili pojačanja na početku sezone, a vrlo lako može da im se desi da ispadnu iz 12 ili sede na klupi iz meča u meč.

Link to comment

Koja crna pojacanja, Luka je tu jer nema gde da ide, a Andreja je verovatno sam platio da bi dosao, nemam drugog objasnjenja.

 

Crnja/Tepara

Dragan/Vanja

Pavle/Edo

Macvan/Muka

Milutinov/Gagula

 

Andreja/Dalo

 

Znaci vise Andric i Bezbradica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...