Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pavlović danas definitivno, Edo dve nedelje...

 

 

Bem ti sreću, ne može ništa lepo da se desi, da nešto drugo ne zakuva situaciju...

Link to comment

Meni nije jasno kako je Murić završio kod vas ove sezone. Odličan je...

 

ni meni nije jasno kako se vama nije zapatio andrić,aranitović,bezbradica,šalić i njima slični kad ste već imali jednog milutinovića...šteta što kod vas nisu došli.

Link to comment

:lolol:

 

Slatko se ismejasmo, ajmo sad ovako. Ne moze dete koje ima 17 godina da fizicki vec sada izgleda formirano ne samo zbog godina vec zbog ciste fiziologije, tj. misicne mase i snage, a to mu ocigledno fali. Pritom, poredjenja koja su pravljena sa Tripkom bila su iskljucivo zbog trojki, posto ih je Tripko u tom uzrast slicno ispaljivao. U principu se slazem da ce da bude bolji od Tripka.

 

Super je Edo prosao sa dve nedelje.

Edited by Yoda
Link to comment

Idemo u sredu da gledamo Saleta i Gagija. :D

 

Sve i da Sale ovog trenutka potpisuje ugovor o stipendiranju u klubu, naši bi valjda do popodne morali da završe svu papirologiju sa ULEBom, pošto tad ističe 48 sati do naredne utakmice. Poprilično sam siguran da su za to nesposobni.

Link to comment

Mega, @ Zadar, Budućnost ... sve tekme koje se moraju dobiti, bez prava na grešku...

 

Plus dve tekme ECa, ako je Dule uopšte zainteresovan za to.

 

 

Iskreno se nadam da će objaviti SPa danas, i da će ga registrovati za EC, čisto da se malo bar uigra pre ovih mečeva...

Link to comment

Ja cenim da ce Dragan igrati 5-10 minuta, cini mi se da je Berta prosle sezone usao u full ritam jos od prve utakmice.

 

Edo je trenutno karika koja ce nam najmanje faliti, pogotovo ako celavi potpise danas. Mislim, falice ali ne toliko koliko bismo se raspali da se povredi Tepara ili Macvan.

 

edit: za Dragana, mozda ne bas odmah od srede posto ce biti jaka utakmica, ali od ABA lige

Edited by goofs
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...