Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima li vesti o Muricu?

http://www.smedia.rs/sport/1113467/sportal-vujosevic-murica-je-lazic-povukao-sa-dve-ruke-i-ispao-mu-je-lakat.html

 

Nadajmo se da ce biti sve u redu. Samo nam jos njegova povreda fali. Sto se tice lazica, ja nisam bas siguran da je on bio blizu njega kada se to desilo...

 

edit: sad tek vidim višestraničnu raspravu na ovu temu dole, na juznom topiku...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

prilicno sam siguran da nisam sanjao da je debeli u jednom tajmautu sinoc opet nesto krenuo na andrica, ono velja ilic stajl, al' se zaustavio u poslednjem momentu. andric je (opet) izgledao ko posran nakon toga. sad, da li mu se nesto mali opasno zamerio ili samo nije imao srece pa se ponovo zatekao na pogresnom mestu u istom takvom trenutku, videcemo jos. ucinilo mi se da se andric (opet) jedva iskontrolisao da mu ne uzvrati.

Link to comment

Ima li vesti o Muricu?

 

Sve najbolje Muricu, al meni se cini da vi bolje igrate bez njega nego sa njim, kao da jos nije dovoljno uklopljen. Tranzicija iz rekreativne Krke u takmicarski Partizan nije laka sama po sebi, a za njega ce biti jos teza jer on ima i nekih sistemskih™ nedostataka, kosarkaski IQ mu nije impresivan. Ne bih rekao da je to Duletov tip igraca uprkos fizikalijama, bice dosta posla sa njim.

 

Sa druge strane, mali Marinkovic je vaistinu nesto posebno, kad se gleda uzivo deluje jos impresivnije. Fizicki on vec sada izgleda formirano, muda su prisutna pa samim tim i poredjenje sa Tripkovicem otpada. Obaska sto ce on biti raznovrsniji igrac. Nasi kao da su ga potcenjivali u pocetku, ali brzo su shvatili da to ne treba da rade. Vec mi je zao sto ce on biti ugusen povratkom DM-a i dolaskom SP-a. Mada me ne bi iznenadilo da Andric i Milutinovic izgube mesta u rotaciji njihovim dolaskom, a da ga Marinkovic zadrzi.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ocekivan poraz i neocekivano mala razlika, mi trenutno ne mozemo da se nosimo sa Zvezdom, zna se da nedostaju barem tri igraca. Ono sto je najgore je sto smo ostali bez Murica barem za neko vreme, a mozda cemo i bolje igrati bez njega, jer kao da jos nije dovoljno uklopljen.  :lolol:

Link to comment

Na nekom web "novinama" sam video naslov da ga je udario glavom, ali me mrzelo da kliknem i citam, ne mogu da se nerviram od ranog jutra.

 

Klikni slobodno, nije ga udario.

Link to comment

Sve najbolje Muricu, al meni se cini da vi bolje igrate bez njega nego sa njim, kao da jos nije dovoljno uklopljen. Tranzicija iz rekreativne Krke u takmicarski Partizan nije laka sama po sebi, a za njega ce biti jos teza jer on ima i nekih sistemskih™ nedostataka, kosarkaski IQ mu nije impresivan. Ne bih rekao da je to Duletov tip igraca uprkos fizikalijama, bice dosta posla sa njim.

 

Sa druge strane, mali Marinkovic je vaistinu nesto posebno, kad se gleda uzivo deluje jos impresivnije. Fizicki on vec sada izgleda formirano, muda su prisutna pa samim tim i poredjenje sa Tripkovicem otpada. Obaska sto ce on biti raznovrsniji igrac. Nasi kao da su ga potcenjivali u pocetku, ali brzo su shvatili da to ne treba da rade. Vec mi je zao sto ce on biti ugusen povratkom DM-a i dolaskom SP-a. Mada me ne bi iznenadilo da Andric i Milutinovic izgube mesta u rotaciji njihovim dolaskom, a da ga Marinkovic zadrzi.

boldovano bi moralo da se desi, ako želimo da i dalje budimo ozbiljan klub.

Link to comment

Ocekivan poraz i neocekivano mala razlika, mi trenutno ne mozemo da se nosimo sa Zvezdom, zna se da nedostaju barem tri igraca. Ono sto je najgore je sto smo ostali bez Murica barem za neko vreme, a mozda cemo i bolje igrati bez njega, jer kao da jos nije dovoljno uklopljen.  :lolol:

 

Yoda, cuveni kosarkaski poznavalac i jos bolji prognozer.

Link to comment

Што ми је обрисан пост са клипом? Ставио сам га јер се види ситуација на коју је човек мислио.

Link to comment

 

 

Sa druge strane, mali Marinkovic je vaistinu nesto posebno, kad se gleda uzivo deluje jos impresivnije. Fizicki on vec sada izgleda formirano, muda su prisutna pa samim tim i poredjenje sa Tripkovicem otpada. Obaska sto ce on biti raznovrsniji igrac. Nasi kao da su ga potcenjivali u pocetku, ali brzo su shvatili da to ne treba da rade. Vec mi je zao sto ce on biti ugusen povratkom DM-a i dolaskom SP-a. Mada me ne bi iznenadilo da Andric i Milutinovic izgube mesta u rotaciji njihovim dolaskom, a da ga Marinkovic zadrzi.

 

:lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...