Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Znam da će on da podigne igru kluba na jedan novi nivo, ali zbog svega ovog Partizan izgleda mnogo jadnije nego što zapravo jeste. Ne sjećam se da se neki klub ovoliko ponižavao glede jednog igrača. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam da će on da podigne igru kluba na jedan novi nivo, ali zbog svega ovog Partizan izgleda mnogo jadnije nego što zapravo jeste. Ne sjećam se da se neki klub ovoliko ponižavao glede jednog igrača. 

 

Kako se klub ponižavao? Tako što su neki navijači organizovali akciju pisanja transparenata? Sve što je zvanično bilo od kluba tj od Vujoševića je da je klub u pregovorima sa njim.

 

Druga je stvar što je nama on neophodan mada je po meni neophodniji plej pa vlada masovna histerija u "grobarskoj javnosti" a mediji ko mediji. U stvari verovatno grupa ljudi u Srbiji prema kojoj osećam najviše animoziteta su "mediji" i sve što oni predstavljaju trenutno. 

 

Da ne zaboravim razne struje insajdera po raznim forumima a tek tviteru koji su svašta viđali i svašta čuli tako da sve to ostavlja težak utisak da je i meni dozlogrdilo. Ipak to treba razdvojiti od kluba.

Edited by theanswer
Link to comment

Pa nemam pojma, ako nema ništa od toga, onda to treba da se kaže, a ne da se zavlače svi a da se Pavloviću kači na vrat pritisak da se vrati. A ako ga moljakaju već dva mjeseca, a on se femka, onda opet bezveze. A ako je istina i to da on vaga jače ponude, pa onda ako ne bude ništa, može i Partizan, i to je jedna vrsta poniženja. 

Link to comment

Pa nemam pojma, ako nema ništa od toga, onda to treba da se kaže, a ne da se zavlače svi a da se Pavloviću kači na vrat pritisak da se vrati. A ako ga moljakaju već dva mjeseca, a on se femka, onda opet bezveze. A ako je istina i to da on vaga jače ponude, pa onda ako ne bude ništa, može i Partizan, i to je jedna vrsta poniženja. 

 

Pa ko kaže da nema ništa od toga? Opet pitam gde je tačan primer da je Partizan kao klub toliko nisko pao kao nijedan pre. Jbg,Hjuston hoće dovede Mela pa kači na bilbord njegovu sliku u njihovom dresu sa brojem 7 a Lin im igra već i nosi taj broj,banalan primer,ali ovde od kluba imamo samo potvrdu da su u toku pregovori i to je to. Njemu ako smeta pritisak javnosti a ne kluba ima i on usta pa nek se obrati i kaže takva i takva je situacija. Ne možeš poistovećivati klub sa ljudima koji tvrdi da su neki insajderi na tviteru.

Edited by theanswer
Link to comment

Kako se klub ponižavao? Tako što su neki navijači organizovali akciju pisanja transparenata? Sve što je zvanično bilo od kluba tj od Vujoševića je da je klub u pregovorima sa njim.

 

Druga je stvar što je nama on neophodan mada je po meni neophodniji plej pa vlada masovna histerija u "grobarskoj javnosti" a mediji ko mediji. U stvari verovatno grupa ljudi u Srbiji prema kojoj osećam najviše animoziteta su "mediji" i sve što oni predstavljaju trenutno. 

 

Da ne zaboravim razne struje insajdera po raznim forumima a tek tviteru koji su svašta viđali i svašta čuli tako da sve to ostavlja težak utisak da je i meni dozlogrdilo. Ipak to treba razdvojiti od kluba.

 

To.

 

Dosadila mi je ova dimna zavesa oko Pavlovića a pleja nema ni na vidiku. To je sramotno za klub, a ne ova Španska serija oko Pavlovića.

Link to comment

jel ima sanse da debeli ludak ode ako nas ovu rastoce fazon 30 razlike?

mislim da nema šanse ni ako se svi ispovređuju.  :isuse:

 

ne znam šta treba da se desi da se u njegovoj glavi rodi nagoveštaj da ne bi bilo loše povući se.

Link to comment

Ma kakvi da ode... sad ce do kraja sezone da forsira Tepica i Daloa na pleju, jer svi kazu da to nije resenje i da bi trebalo da se nadje neko ko actually ume da organizuje igru.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...