Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

obzirom da je pre mesec dana izgledao kao neko ko drugi put uci da hoda, u prethodnih par meceva to i nije bilo toliko lose. u odbrani je i dalje katastrofalan, mnogo spor rad nogu i nemam utisak da je to ikako popravljivo, al' u napadu moze da bude prilicno koristan s onim svojim mekanim sutem, pa barem koliko i andric. andric s druge strane znacajno popravio igru u odbrani ove sezone.

 

edit: milutinovic.

Edited by Nebojsa
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

A šta je priča sa onim Grkom, ako može Marinković da bude dio ekipe sa 17, a ovamo se dovodi stranac koji je stariji (i u protokolu je) a ne igra,, ke pasa, ako može neki insajt

Link to comment

A opasno se precenjuju Buducnost i Cedevita. Sa plejom i Draganom, mi smo bre ispred njih. I ovako nam ovi drugi beze samo jednu pobedu i to onu u Zg medjusobnu.

 

Ja mislim da se ovde prilicno potcenjuju i Budućnost i Cedevita. Puno love je u iste uloženo, dobro/duboko su im skockani rosteri i mislim da ce zestoko da grizu da se domognu EL i jedni i drugi. 

Elem, ako se vec bira protivnik u 1/2- uvek bih pre izabrao Cedevitu sa onom njihovom kulturška publikom, nego klizavu Moraču sa sve Donom u publici.

Link to comment

Kad? Propustio sam dve tekme u sezoni, mozda tada. Ovo ostalo je bilo za nulu bukvalno.

 

On je došao kod nas posle gotovo dve godine pauze. Normalno da je loše počeo.

 

Protiv Levskog je prvi put igrao malo više i za 17 minuta imao indeks 17. Onda protiv Cibone opet samo 7 minuta, i to iz tri puta.

Juče 7 poena za 13 minut,a i sve je sam iskreirao.

 

Uglavnom, školovan igrač koji bi mogao da se vrati u pravi ritam. Andrićeva jednodimenzionalnost boli.

Link to comment

btw, zasto/kako je pauzirao?

 

vidim na wikiju da je igrao polu-sezonu u drugoj spanskoj ligi s ne toliko losim prosekom, a onda u apolonu prvu polovinu ove godine. koliko se secam u fmp-u se i nije igrao poslednju sezonu (bese neko natezanje s covicem?), al' ne znam otkud se odjednom stvorise dve godine pauze?

Link to comment

Mislim pauzirao od ozbiljne košarke. 

 

U 12/13 sezoni nije igrao nigde, onda u sledećoj pola druga španska, pola u Patrasu...

 

Recimo da sam preterao sa neračunanjem te polusezone u Grčkoj...

Link to comment

Ja mislim da se ovde prilicno potcenjuju i Budućnost i Cedevita. Puno love je u iste uloženo, dobro/duboko su im skockani rosteri i mislim da ce zestoko da grizu da se domognu EL i jedni i drugi. 

Elem, ako se vec bira protivnik u 1/2- uvek bih pre izabrao Cedevitu sa onom njihovom kulturška publikom, nego klizavu Moraču sa sve Donom u publici.

 

Ja sam svestan njihove snage i o oba tima sam pohvalno pisao na ABA topicu. Al oni nemaju ono sto imamo mi - naviku osvajanja trofeja :)

 

 

On je došao kod nas posle gotovo dve godine pauze. Normalno da je loše počeo.

 

Protiv Levskog je prvi put igrao malo više i za 17 minuta imao indeks 17. Onda protiv Cibone opet samo 7 minuta, i to iz tri puta.

Juče 7 poena za 13 minut,a i sve je sam iskreirao.

 

Uglavnom, školovan igrač koji bi mogao da se vrati u pravi ritam. Andrićeva jednodimenzionalnost boli.

 

 

Daj bobe da je tako i da ce od njega biti nesto.

Link to comment

Onda napravi topik na foru Naših strelaca sa pdf fudbal gdje bi mogli pisati o svim našim igračima i trenerima, a ne samo vašim.

 

Dokle više te podjele na forumu? :(

Link to comment

Jbga, nismo isti :P

 

 

A ne mislim na takav topik, vec na uopstene vesti i informacije o nasim bivsim igracima i trenerima. Ne samo aktivnim, vec i penzionerima raznim. Na primer, gde je i sta radi Miroslav Pecarski :)

Link to comment

Ajd ovako, napravi ti topik o nasim aktivnim igracima, gde se mogu pisati svakonedeljne strelce, statistike i sl, a ja da o bivsim igracima i trenerima Partizana. Mislim da oba topika treba da postoje.

 

Al naravno nek se jos ko izjasni :)

Link to comment

Evo jedan off topic i sa moje strane ( nisam gledao do sada ovaj snimak, pa rekoh mozda vas ima jos ...) ... U svakom slucaju, prija  prisetiti se ovog coveka u ove sumorne jesenje dane kada smo gotovo zaboravili kako izgleda pravi mec viner igrac ... :)

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...