Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Odličan je Milutinov, protiv ekipa koje nemaju centre, ili imaju neko olupine. Protiv ovih drugih, za sada, ne uspeva da odigra ni neke osrednje partije.

 

 

Što se tiče dovođenja pleja, ambicija...  

 

Mi smo i sa ovim odronom od tima na deobi mesta koje vodi u polufinale. Sa iole normalnim plejom, uz povratak Dragana, imamo sasvim lepe šanse i za neko treće mesto.

 

A recimo da bi polufinale sa Podgoričanima, gde oni imaju prednost domaćeg terena, bilo fenomenalna šansa za EL.

 

Naravno, sve pod uslovom da dovedemo normalnog pleja. Što idioti nesposobni očigledno nisu u stanju da urade...

 

Mislim da su prva tri mesta u ABA ligi rezervisana za Zvezdu, Buducnost i Cedevitu i da je u ovom trenutku ozbiljan jaz u kvalitetu izmedju te tri i ostalih ekipa. Koliko god da se pojaca, Partizanu je jedina sansa da upadne na neko od prva tri mesta ta da Repesa izgubi kontrolu nad ekipom Cedevite pa da oni udju u neku seriju poraza. S tim sto ja uopste nisam siguran da ce Zvezda zavrsiti kao prva na tabeli ako udje u Top 16 Evrolige jer Buducnost izgleda vrlo sposobno da odrzi ritam rezultata koji ima do kraja takmicenja a nama ce se pre ili kasnije dogoditi utakmica kad ce nas pobediti umor.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

s obzirom na uslove igranja EL koje je postavio ULEB, dzaba nam i da osvojimo ABA ligu.

 

Uslovi su komedija, kao i sve ostalo što smisli ULEB. Ako mi odradimo sportski deo, ovo ostalo neće biti problem.

 

 

 

 

Mislim da su prva tri mesta u ABA ligi rezervisana za Zvezdu, Buducnost i Cedevitu i da je u ovom trenutku ozbiljan jaz u kvalitetu izmedju te tri i ostalih ekipa. Koliko god da se pojaca, Partizanu je jedina sansa da upadne na neko od prva tri mesta ta da Repesa izgubi kontrolu nad ekipom Cedevite pa da oni udju u neku seriju poraza. 

 

Na osnovu ovoga bi se reklo da Cedevita ima jedno 5 pobeda više od KKPa, pa nama treba njihova serija poraza. A ne da su čitavu jednu pobedu ispred Partizana, plus dolaze u Bg.

Link to comment

Mislim da su prva tri mesta u ABA ligi rezervisana za Zvezdu, Buducnost i Cedevitu i da je u ovom trenutku ozbiljan jaz u kvalitetu izmedju te tri i ostalih ekipa. Koliko god da se pojaca, Partizanu je jedina sansa da upadne na neko od prva tri mesta ta da Repesa izgubi kontrolu nad ekipom Cedevite pa da oni udju u neku seriju poraza. S tim sto ja uopste nisam siguran da ce Zvezda zavrsiti kao prva na tabeli ako udje u Top 16 Evrolige jer Buducnost izgleda vrlo sposobno da odrzi ritam rezultata koji ima do kraja takmicenja a nama ce se pre ili kasnije dogoditi utakmica kad ce nas pobediti umor.

 

Buducnost je imala super povoljan raspored do sada u ABA ligi - gostovala Igokei, Levskom, Zvezdi i Zadru. Pritom, ima vrlo slabe rezultate u EC (2-5), igra mozda i slabije od nas ako izuzmemo prve dve nase utakmice protiv Litvanaca i Turaka. Mi se dizemo, bicemo jos jaci za cetiri nedelje kada dolaze u Pionir i prilicno sam siguran da cemo da ih dobijemo.

 

Cedevita je takodje imala solidan raspored, u gostima izgubila obe utakmice u Sloveniji, dobila u Skoplju i gradski derbi. Da smo dobili barem jednu od dve utakmice (Krka, Igokea) delili bismo trece mesto sa njima.

 

Mislim da posle CZ imamo jako dobar raspored (kuci Mega, Buducnost, Solnok, Cedevita, Olimpija, Igokea na strani Zadar, Krka, Metalac, MZT) i ukoliko se pojacamo, realno smo u igri.

Link to comment

Na osnovu ovoga bi se reklo da Cedevita ima jedno 5 pobeda više od KKPa, pa nama treba njihova serija poraza. A ne da su čitavu jednu pobedu ispred Partizana, plus dolaze u Bg.

 

Od svoja tri poraza oni su dva imali dok im je Ukic bio povredjen i jedan sad protiv nas pola kosa razlike. U medjuvremenu su dobili Makabi u Tel Avivu i dosta dugo se solidno drzali u Malagi. Protiv vas ce braniti +20 iz Zagreba i nece biti bas lako nadoknaditi taj minus, tako da gotovo da zaostajete dve pobede a ne jednu za njima. Plus je svako sledece kolo koje cete odigrati bez dodatnih pojacanja veci rizik od poraza za vas nego za njih, posto su oni manje-vise kompletirani. Na sve to mislim da Cedevita u ovom trenutku ima bolji tim od Partizana i odlicnog trenera na klupi zbog cega vam ni "efekat Vujosevic" ne donosi neku preveliku prevagu.

 

Ali, najveci problem sa zaostajanjem ove godine je to sto je napravljen poprilican jaz u kvalitetu izmedju ova tri tima koja su u vrhu i veceg dela lige, tako da ne ocekujem da ce se sa nekim vecim brojem poraza moci do treceg mesta. Neki tereni kao sto su Skoplje, Zadar, Laktasi ili Solnok, gde su se ranije lako gubili bodovi, sada su maltene walk in the park za najjace ekipe.

Link to comment

Daj crni nemoj zajebavati, pa Milutinov briljira poslednje vreme. Cenim da ce tek postati zver, a svakako nije zasluzio da ga stavljas u isti kos sa Daloom i Mukom.

 

A nek se komsije pribojavaju naseg cetvrtog mesta. U aprilu cemo biti duplo jaci, a oni ce tesko drzati ovaj ritam i kvalitet cele sezone. Pa im je bolje da izgube sad u nedelju, a da nastave da delju ostale nase rivale :fantom:

 

lol, crni je pominjao Milutinovica, ne Milutinova ;)

Link to comment

Buducnost je imala super povoljan raspored do sada u ABA ligi - gostovala Igokei, Levskom, Zvezdi i Zadru. Pritom, ima vrlo slabe rezultate u EC (2-5), igra mozda i slabije od nas ako izuzmemo prve dve nase utakmice protiv Litvanaca i Turaka. Mi se dizemo, bicemo jos jaci za cetiri nedelje kada dolaze u Pionir i prilicno sam siguran da cemo da ih dobijemo.

 

Cedevita je takodje imala solidan raspored, u gostima izgubila obe utakmice u Sloveniji, dobila u Skoplju i gradski derbi. Da smo dobili barem jednu od dve utakmice (Krka, Igokea) delili bismo trece mesto sa njima.

 

Mislim da posle CZ imamo jako dobar raspored (kuci Mega, Buducnost, Solnok, Cedevita, Olimpija, Igokea na strani Zadar, Krka, Metalac, MZT) i ukoliko se pojacamo, realno smo u igri.

 

U svakom slucaju, ako mi zavrsimo kao prvi navijacu iz petnih zila da vi zavrsite kao treci, tako da se nadam da cete biti u pravu.

Link to comment

Za nas su mnogo vazne utakmice Mega-Cedevita sledece kolo i Krka-Buducnost (11. kolo). Ako izgube Buducnost i Cedevita sto nije nemoguce, onda igraju medjusobnu u Podgorici. Mi posle Zvezde nemamo pravo na kiks do kraja prvog dela.

Link to comment

Od svoja tri poraza oni su dva imali dok im je Ukic bio povredjen i jedan sad protiv nas pola kosa razlike. U medjuvremenu su dobili Makabi u Tel Avivu i dosta dugo se solidno drzali u Malagi.

 

To možemo i mi da kažemo, da smo većinu poraza imali u periodu kad nismo imali pleja, Milosavljevića, pa i Mačvana. Kontam da ta trojica više znače nama, nego Ukić njima... 

 

 

Plus je svako sledece kolo koje cete odigrati bez dodatnih pojacanja veci rizik od poraza za vas nego za njih

 

Ovo se naravno slažem, ja sam sve ono i rekao pod uslovom da dovedemo pleja.

 

 

 

 

 tako da ne ocekujem da ce se sa nekim vecim brojem poraza moci do treceg mesta. Neki tereni kao sto su Skoplje, Zadar, Laktasi ili Solnok, gde su se ranije lako gubili bodovi, sada su maltene walk in the park za najjace ekipe

 

To ćemo još da vidimo. Oni su rutinski rešili samo MZT, Igokea je u Zagrebu vodila do 2-3 minuta pre kraja, čak se i Metalac držao do 5 minuta pred kraj. U suštini, oni su izgubili sve što su mogli, jedina pobeda na strani koja ima koliko toliko težinu je Cibona, i to je bilo na jedan koš. 

 

Evo lepe provere toga već za vikend, kad gostuju Megi.

Link to comment

Obnovio povredu misica.

 

A opasno se precenjuju Buducnost i Cedevita. Sa plejom i Draganom, mi smo bre ispred njih. I ovako nam ovi drugi beze samo jednu pobedu i to onu u Zg medjusobnu.

Link to comment

lol, crni je pominjao Milutinovica, ne Milutinova ;)

Jbga, ja ovog prvog ni ne priznajem za naseg igraca. Svi ponesto pokazase, samo od njega nikad nista.

 

Izvini crni :)

Link to comment

Daj crni nemoj zajebavati, pa Milutinov briljira poslednje vreme. Cenim da ce tek postati zver, a svakako nije zasluzio da ga stavljas u isti kos sa Daloom i Mukom.

A nek se komsije pribojavaju naseg cetvrtog mesta. U aprilu cemo biti duplo jaci, a oni ce tesko drzati ovaj ritam i kvalitet cele sezone. Pa im je bolje da izgube sad u nedelju, a da nastave da delju ostale nase rivale :fantom:

Napisao sam milutinovic. Andreja Milutinovic.

 

Milutinov je super, trenutno

jedan od nasih najboljih igraca.

 

Edit: sad videh i izvinjenje, ma opusteno bre! :)

 

Ne znam drugari kako vi...ali ja tog andreju ne mogu da svarim da igra u partizanu nikako, nikako, nikako...po meni zestok downgrade za klub da uzme takvog igraca.

I da, staje mali dalo radio po francuskoj, ko ga je to skautirao tamo? I ovo mi je tesko objasnjivo ( njegov dolazak u partizan).

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...