Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad bi hteli da investiraju 1000 privatnih evrića mislim da bi našli boljeg pleja od Daloa....nula...ma ispod nule

 

a Tepić ako se kojim slučajem povredi, ja ne znam na šta bi to ličilo, a ne bih hteo da gledam.

 

elem, napredak je očigledan, ako se posmatra period između dva meča sa Banvitom....nevolja je što taj napredak nije dovoljan da bi se to osetilo na tabeli. kao što sam ranije rekao, bez pleja mi nećemo dobiti ni jednu iole ozbiljnu ekipu, opcije se samo kreću od pucanja do solidnog otpora, ali i kada se taj otpor pruži uvek nedostaje onaj mali delić koji bi doneo prevagu. Milenko je večeras crko načisto, igrao gotovo celu utakmicu....epilog, poslednja 3 minuta + produžetak dali smo 4 poena, nema žive duše koja bi mogla barem malo da ga odmeni.

 

 

Link to comment

Нисам гледао утакмицу па да не кењам претерано,али ме стварно занима коме психопата тера  инат па неће да доведе плеја.И у Србији има много бољих играча од овог француза.

Link to comment

odgledao sam poslednju četvrtinu i produžetak. zadnji minut produžetka namerno nisam gledao jer sam mislio da nema leba da mi ono dobijemo. oni su nam se nudili, i nudili, i nudili ali mi nemamo kvalitet da dobijemo i to je to. ja imam veliki problem da svarim ovu ekipu da predstavlja partizan. ne mogu da prihvatim osovinu dalo-milutinovic-andric-bogdanovic da igra u mom voljenom klubu. jednostavno ne mogu. tepića ne želim da komentarišem jer on nije plej.a brine me što se uopšte nisam nervirao. mislim da nam čak ni dolazak nekog normalnog pleja neće mnogo pomoći. ne mogu da se nadam ni milosavljeviću, on je još jedan bek u moru bekova, koji se by the way vraća sa teške povrede...on će možda da zaigra kako treba negde oko marta kada će se manje/više sve znati.

 

kakvom magijom ćemo se mi dokopati F4 aba lige ja stvarno ne znam..

Link to comment

kakvom magijom ćemo se mi dokopati F4 aba lige ja stvarno ne znam..

Не зајебавај,у аба немате неку конкуренцију,ту вам је крка или олимпија највећи конкурент.

Link to comment

kakvom magijom ćemo se mi dokopati F4 aba lige ja stvarno ne znam..

 

realno, prva 3 mesta su verovatno već podeljena, osim ako se neko žestoko ne raspadne....mi možemo od 4 do 8 bilo koje da završimo.

 

naravno, sve pod uslovom da dovedemo pleja....ne što ćemo onda da zaigramo da nba nivou, nego što nije realno da Tepić odigra celu sezonu 35+ minuta, bez da se povredi....a alternative nikakve nema, bukvalno....Dalo je smešan za ovaj nivo, a od ostalih niko ne može da igra pleja, niti da simulira istog.

Link to comment

pa dobro, daleko je još za neku preciznu kombinatoriku....naročito u ligi gde ima puno transformersa i ekipa koje imaju običaj da se raspadaju ili sastavljaju na pola sezone....mi tradicionalno igramo bolje kako se primiče kraj sezone, Olimpija ima tendenciju da se svake godine raspadne u decembru ili januaru, i panteri hoće da zaribaju baš kad ne treba itd....u trenutnom odnosu snaga 4. mesto je plafon....što ne znači da će tako biti za dva meseca.

Link to comment

Daj crni nemoj zajebavati, pa Milutinov briljira poslednje vreme. Cenim da ce tek postati zver, a svakako nije zasluzio da ga stavljas u isti kos sa Daloom i Mukom.

 

A nek se komsije pribojavaju naseg cetvrtog mesta. U aprilu cemo biti duplo jaci, a oni ce tesko drzati ovaj ritam i kvalitet cele sezone. Pa im je bolje da izgube sad u nedelju, a da nastave da delju ostale nase rivale :fantom:

Link to comment

Odličan je Milutinov, protiv ekipa koje nemaju centre, ili imaju neko olupine. Protiv ovih drugih, za sada, ne uspeva da odigra ni neke osrednje partije.

 

 

Što se tiče dovođenja pleja, ambicija...  

 

Mi smo i sa ovim odronom od tima na deobi mesta koje vodi u polufinale. Sa iole normalnim plejom, uz povratak Dragana, imamo sasvim lepe šanse i za neko treće mesto.

 

A recimo da bi polufinale sa Podgoričanima, gde oni imaju prednost domaćeg terena, bilo fenomenalna šansa za EL.

 

Naravno, sve pod uslovom da dovedemo normalnog pleja. Što idioti nesposobni očigledno nisu u stanju da urade...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...