Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbg, da li nam onda stvarno treba takav igrac? mogao je nesto poput luke da potpise pre par meseci, trenira/igra s timom, pa ako nesto uleti i ode gdegod.

 

ovako ostaje nekako prilicno bljutav utisak - sem ako cela prica nije spinovana od pocetka, tj. da nas on uopste nije ni razmatrao.

Link to comment

Jeste, tržište prosto vrvi od igrača tog kvaliteta koji su spremni da dođu i da igraju za kikiriki. Prošla su vremena kad smo mi bili u stanju da postavljamo neke uslove.

Link to comment

ako se nešto ponovo ispostavilo kao tačno to je da niko, ni na jednom forumu nema tačne informacije o KKP. ili se oni namerno sprdaju sa insajderima ili se stvarno stvari menjaju iz minuta u minut

 

edit: znaće se večeras. ako mu donesu baklave iz Turske, potpisuje MMW

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Je l to ima nekih konkretnih novosti u slucaju Pavlovic, ili pricate onako napamet?

 

Ne, ja pricam ono sto sam cuo pre mesec dva na pocetku ove sage.

 

Sasi je glavni problem kod nas krvav rad, treninzi od mnogo sati, kao i oni kazneni jutarnji. Trazio je neke manje povlastice, nije ih dobio. A tako je bilo i prosle godine, kad je na kraju pristao na identican tretman.

 

To sam cuo od pouzdanog coveka, a ko zeli da veruje nek veruje. 

Link to comment

Siguran sam da si ispratio "jebo vas Sasa Pavlovic" momenat. Onako, bas pozeljna dobrodoslica..

 

Stvarno, jebo nas sve kolektivno Sasa Pavlovic. Smucilo mi se sve.

 

A pleja niko ni ne pominje :(

Link to comment

Bezveze je sa obje strane, ali po meni više sa Pavlovićeve strane. Hoćeš da igraš, dokazuješ ljubav? Pa jebiga, dolazi na treninge kao i svi, nije Partizan beton liga, već puca na F4 ABA i igra Evrokup. Pavloviću kao da treba ekipa za basket, a ne ozbiljna košarka. Kako će to da djeluje i na autoritet trenera i na shvatanje treninga kod drugih igrača, kad imaš lafa koji dolazi iz kafane na utakmicu. 

Link to comment

Bezveze je sa obje strane, ali po meni više sa Pavlovićeve strane. Hoćeš da igraš, dokazuješ ljubav? Pa jebiga, dolazi na treninge kao i svi, nije Partizan beton liga, već puca na F4 ABA i igra Evrokup. Pavloviću kao da treba ekipa za basket, a ne ozbiljna košarka. Kako će to da djeluje i na autoritet trenera i na shvatanje treninga kod drugih igrača, kad imaš lafa koji dolazi iz kafane na utakmicu. 

 

Ama, nije trazio preskakanje treninga ili bilo sta slicno. Prihvatio je ceo rezim prosle sezone, prihvatio bi i ove.

Link to comment

Uzasni su ti nezahvalnici i ljudske sline sto ne zele da igraju za ljubav klubu i Vujosevicu.

Kosarkas a da se plati pa gde to ima.

Edited by frn1782
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...