Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam ni koj ce nam bekovi i krila uopste. utrpas lepo 5 centara pod kos pa nek se mlate za loptu. tako smo mi igrali basket u osnovnoj, i sta nam fali. samo se bezveze komplikuje sport, lepota lezi u jednostavnosti.

Link to comment

Gagara juče bezrazložno nervozan, šteta što mu sudije odmah na startu nisu zveknule tehničku.

 

Mačvan standardno odličan, Milutinov prosek 27 indeksnih poena u zadnje tri tekme, ali protiv najgorih unutrašnjih  linija lige. Videćemo u narednim mečevima kako će to da izgleda...

 

Šut kriminalan, a pozicije odlične. Sa par trojki više, uživali bi u 20+ razlike...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

ne znam ni koj ce nam bekovi i krila uopste. utrpas lepo 5 centara pod kos pa nek se mlate za loptu. tako smo mi igrali basket u osnovnoj, i sta nam fali. samo se bezveze komplikuje sport, lepota lezi u jednostavnosti.

Dosadan si. A i humor ti je glup.

Link to comment

Ostaju nam onda samo dva visoka , po meni mnogo bi pametnije bilo da su ga poslali negde na pozajmicu (tipa Igokea ) ...

 

Ma jok, i njegovih par hiljada evra mjesečno dobro dođu na ovu skupoću.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...