Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milutinov pokazuje zavidne znake zivota u zadnjih mesec dana. Istina da igra protiv renomiranih evropskih centara kao sto su Miljan Pupovic i Dragan Labovic, ali opet, malo ohrabrenje.

 

I tako prosla nedelja, a od Sase jos uvek nista, kapiram da je debeli to izmislio.

Link to comment

Mislim da će Luka brzo napolje. Baš sam ga fokusirao neko vrijeme na klupi, izgledalo je kao da se dobro provodi..nemam drugo objašnjenje za takvo ponašanje u situaciji kada je u trećem planu bez ikakvog povoda.

 

Inače, veoma prijatna atmosfera vlada na mečevima u Pioniru ove godine. Nema prikenjavanja za svaku grešku kao nekih ranijih sezona, ljudi svjesni kvaliteta ekipe dolaze da bodre tim i gledaju košarku.

Edited by keitel
Link to comment

Rutinska pobeda :)

 

Milutinov ponovo najbolji. I ovo je vec kontinuitet odlicnih igara. :Hail:

 

 

Cuh od coveka iz kluba da veceras ocekuju da im Sasa javi. Spanska serija.

Link to comment

dobro, ajde držim te za reč. imaš komentar na ovo što sam editovao?

 

Ne znam sta da ti kazem. U praksi vec neko vreme EL ide ka tom sistemu, ali mislim da nece bas skoro to zaziveta bas tako kako oni zamisljaju.

Link to comment

nisam gledao kompletan mec sinoc, a vidim da je gagic igrao samo 11 minuta (milutinov 36, ne znam dal' je za hejl ili fejspalm sto se ovako trosi) - jel' neko/gagic bio povredjen/indisponiran?

Link to comment

Macvan inzapusavao Murica u nekom 4-5om minutu jer mu ovaj nije dao loptu u kontri (mada nije bio skroz otkriven), i nije hteo da ga pozdravi onako kad je ovaj sutirao 2 bacanja. Onda mu je vratio ovim asistima :D

Link to comment

Čestitke Milutinovu na sinoćnoj surovoj dominaciji. :)

 

Koliko nam znači Mačvan čudo jedno...Odmah smo malo živnuli svi. Bilo bi dobro još kada bi stvarno došao Pavlović (sada ide večiti derbi, zar ne?), da ode Luka B. i da dođe neki običan plej.

 

E sad, da li je to realno?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...