Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako mi u ovom sastavu budemo treći, to će biti spektakularan rezultat, poput F4 EL. sa krštenim pleom i još jednim pojačanjem, pa taman to bio i oporavljeni kapiten, može se među prva 4. verovatno bi put do finala vodio preko Zagreba ili Podgorice.

Link to comment

Izgubise i Krka i Olimpija i pobedom sutra dolazimo na deobu cevtrtog mesta.

 

može li se do pobede protiv cibone? da li da se nadam? valjaju li nečemu ti cibosi ove sezone? ja rekao 30% šanse da pobedimo protiv litvanaca a vi me ubedjujete, ma neeee to dobijamo glat! da se ne ponovi... :(

 

edit: i još nešto, da ne gomilam postove: bila je neka vest da će čelnici lige napraviti u budućnosti manje/više zatvoreno takmičenje eurolige, odnosno - ako imaš para igraćeš, ako nemaš ko te j..e. pa sad, da li se mi onda džabe ložimo? recimo i da budemo treći, što kaže timy pa i dobijemo budućnost u polufinalu (u šta realno ne verujem bez krštenog pleja), da li je sve to džabe ako kažu: vaš dule/saša/šilobad nije obezbedio/li kintu - videćemo da li da vas pustimo u eurocup uopšte..

 

plašim se ovog scenarija. sponzor mora da se nađe. odosmo u k.... ako ne nađemo pare, ne možemo više da žongliramo, privatna kapitalistička liga ne priznaje pravljenje igrača, prepune tribine, tradicije itd....samo kinta, kinta i kinta.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

imam ja....sa najavljenim promenama, u kombinaciji sa načinom upravljanja klubom, nećemo igrati EL taman da dobijemo sve utakmice do kraja sezone sa 30+ razlike i osvojimo sva takmičenja

Link to comment

Pisi propalo to su stare ULEB fantazije da 20 000 gradjana Londona viche di-fens.

Ganci Djordi kao fol hoce bejbi NBA u evropi samo je nesto malo pomesao-salary cap postoji da ogranici kolilko moze da se trosi a ne obrnuto.

Partizan svakako sa ovakvim timom ne moze u evroligu jer tesko moze do final 4 a kamoli titule.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...