Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da , sram ih bilo sto su u trenutnom hajpu oko mogicnosti da dodje Bo, odlucili da daju svoje pare...

A koji je njihov interes u tome da daju pare? Pitam zaista bez trunke patkometrije. Imaju visak para? Ljubav prema klubu?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

A koji je njihov interes u tome da daju pare? Pitam zaista bez trunke patkometrije. Imaju visak para? Ljubav prema klubu?

Vetovatno kada si dovoljno bogat i pasionirani si navijac , ne moras da imas neki konkretni interes ... Ne znam , mozda Keksija da pitamo ...
Link to comment

A koji je njihov interes u tome da daju pare? Pitam zaista bez trunke patkometrije. Imaju visak para? Ljubav prema klubu?

 

Za neke od njih interes jeste ljubav prema klubu.

Link to comment

Da , sram ih bilo sto su u trenutnom hajpu oko mogicnosti da dodje Bo, odlucili da daju svoje pare...

 

Pa ako već hoće da daju znači da imaju,što ne daju za nekog upola od Boa upola para. Ne razumem.

Link to comment

Otkud ja znam ? Njihove pare ... Mozda samo iz hedonistickih poriva zele da gledaju bas Boa a ne nekog Tori Tomasa ...

 

Pa vidim da ih braniš :D Pa reko možda znaš.

Link to comment

dosta tih prijatelja™ su DV i PSD oterali od kluba u prethodne 2-3 sezone, mada postoje jos ljudi koji pomazu kao u slucaju Klobucara i BAT-a.

 

To je najveci problem, sto je ostalo malo njih... A jasno je i zasto

I ne znam sto je toliko cudno da neko zeli da pomogne, ako je istovremeno fanatik za kosarku, za KK Partizan, ako dise za taj klub i ima para ili je povezan sa njim na neki drugi nacin, nebitno. Ja da sam dobar par miliona, sutra bih se ponudio da platim 100k za igraca ili da pozovem jos nekoliko njih da pomognemo zajedno (koliko znam, desavalo se i to, da vise njih udruzeno pomognu). 

Edited by Giggsy
Link to comment

To je najveci problem, sto je ostalo malo njih... A jasno je i zasto

I ne znam sto je toliko cudno da neko zeli da pomogne, ako je istovremeno fanatik za kosarku, za KK Partizan, ako dise za taj klub i ima para ili je povezan sa njim na neki drugi nacin, nebitno. Ja da sam dobar par miliona, sutra bih se ponudio da platim 100k za igraca ili da pozovem jos nekoliko njih da pomognemo zajedno (koliko znam, desavalo se i to, da vise njih udruzeno pomognu). 

Ne kapiram onda zasto ih "teraju" od kluba? Zasto bi ikom bilo u interesu da ne ulazi novac u klub pa makar i na takav nacin?

Link to comment

Itekako, plaćao je i Čedomir Jovanović putovanja za KKP.

 

Pomešao si LDPovce. Ivan Andrić je pomagao Partizanu oko nekih putovanja. Čedomir Jovanović navija za Zvezdu.

 

Mada, možda ti znaš nešto što ja ne znam.

Link to comment

A koji je njihov interes u tome da daju pare? Pitam zaista bez trunke patkometrije. Imaju visak para? Ljubav prema klubu?

Za slucajeve koje ja znam jedini motiv bila ljubav prema klubu. I ne znam sto je to cudno.

Link to comment

dosta tih prijatelja™ su DV i PSD oterali od kluba u prethodne 2-3 sezone, mada postoje jos ljudi koji pomazu kao u slucaju Klobucara i BAT-a.

Tuzno i istinito. Mada to "teranje" traje mnogo duze.

Link to comment

Pomešao si LDPovce. Ivan Andrić je pomagao Partizanu oko nekih putovanja. Čedomir Jovanović navija za Zvezdu.

 

Mada, možda ti znaš nešto što ja ne znam.

Nisam hteo da pominjem imena, ali oba pomenuta su davali novac u par navrata. Cedomir direktno preko sponzorstva Fidelinke, a Andric posredovao u pronalazenju sponzora, davanju markentiskih saveta i nesto sitnog kesa iz svoje firme.

 

 

P. S. Izvinjenje sto sve pisem u razlicitim postovima, al numem na telefonu drugacije.

Link to comment

Pomešao si LDPovce. Ivan Andrić je pomagao Partizanu oko nekih putovanja. Čedomir Jovanović navija za Zvezdu.

 

Mada, možda ti znaš nešto što ja ne znam.

 

Andrić je tu stalno a Čeda je uleteo sa lovom za put u Tel Aviv u januaru ove godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...