Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

I još jedna stvar pošto se pisalo o tome ovde da je neko bio navodno spreman da plati za Mekejleba ali samo za njega,kaže da to nije tačno,da ne postoji takvi,niti koji bi platili samo njemu niti bilo kom drugom igraču. 

Link to comment

To nije tacno. Ne mislim na Boa, vec na slicne situacije. Znam konkretne slucajeve gde su konkretni ljudi/firme uletali neku kintu da se zacepe rupe, tipa carter let, rata za nekog igraca i sl.

Link to comment

Pa dobro,to je drugo. Ovde je pričao o igračima.

 

Edit,vidim sad da si napisao rate za igrače. Ok,zadržaću se onda na tome da nije bilo toga da će neko da plati Boa a neće nikog drugog. Rekao je isto da je Bo tražio Valensiji 900 000.

Edited by theanswer
Link to comment

Za Krstica je, recimo, pare dao Divac. Dobro, on je mozda drugo, ali tad svakako nije bio vise u klubu.

Uglavnom, poenta je da prica o budzetu ne pije vodu do kraja, jer Partizan nikada nije ni funkcionisao tako sto ima jednu kasu, pa ako u njoj ima, ima.

Link to comment

Kakve pare za Krstica, pa on je nase dete?!

 

Da ne bude zabune, ja sam isto cuo, jos odavno, da se Divac najvise isprsio onda kada je sklonjen Dacic i dovedena trojka PSD-Divac-Paspalj da vodi klub, samo mi ovo za Krleta deluje nelogicno.

Link to comment

Divac je pozaio novac krsticu za obestecenje partizanu, to je skroz druga prica .

 

Pozajmio, i vratio. Nikada mi nije bilo jasno zašto se to toliko puta potezalo u diskusijama.

Link to comment

Pa, uradio je to kao tzv. prijatelj kluba, zato sam uporedio.

Nebitna je ta prica. Dule je cak i sam na konferenciji prosle godine pomenuo ime lika koji je tada platio put, recimo. Ima toga

Link to comment

I još jedna stvar pošto se pisalo o tome ovde da je neko bio navodno spreman da plati za Mekejleba ali samo za njega,kaže da to nije tačno,da ne postoji takvi,niti koji bi platili samo njemu niti bilo kom drugom igraču.

Naravno da nece da potvrdi tu pricu... Prvo sto to malo remeti svakodnevnu kuknjavu i protisak na Vucica da dozvoli nekog drzavnog sponzora, a drugo sto je on direktni krivac sto je ta kombinacija u tom trenutku propala ... Bogatih prijatelja kluba naravno ima i dosta su puta pomagali u kriticnim situacijama...

Edit: Kada kazem "bogatih" ne mislim na vodece tajkune koji se gadjaju milionima , vec mislim na dobrostojece biznismene koji udele nekoliko desetina hiljada i to ko zna iz kog sivog fonda ...

Edited by Geo
Link to comment

jebeš takve prijatelje. pored takvih prijatelja neprijatelji nam ni ne trebaju. mislim,ako je tako,nek plate onda nekog drugog ili bar ove igrače što igraju sada.

Link to comment

jebeš takve prijatelje. pored takvih prijatelja neprijatelji nam ni ne trebaju. mislim,ako je tako,nek plate onda nekog drugog ili bar ove igrače što igraju sada.

+1

 

a koliko je to telekom platio za igrače zvezde (stranci,dangubic,kalinic), odnosno koliko mi to nismo dobili para koje je dule zamislio da nam pripada? jesu li to neke velike svote novca u pitanju?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

jebeš takve prijatelje. pored takvih prijatelja neprijatelji nam ni ne trebaju. mislim,ako je tako,nek plate onda nekog drugog ili bar ove igrače što igraju sada.

Da , sram ih bilo sto su u trenutnom hajpu oko mogicnosti da dodje Bo, odlucili da daju svoje pare...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...