Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odbrana je najtimskiji segment igre u kosarci. Ako imas jednog igraca u petorci koji je rupa protivnik ce nalaziti nacine da izrotira svoje akcije i dodje do izgledne pozicije za sut. Ako ih imas dvojicu protivnik najcesce dolazi do laganih poena.

 

Mi ih imamo sedam, u petorci su nam uvek jedan do dvojica.

Link to comment

+1, a sto samo potvrdjuje/ukazuje na nizak stepen kosarkaske/sportske inteligencije tima u proseku.

 

jbt, koja razlika juce kada covek vidi jednog macvana kako igra i ostatak ekipe, kao premier liga vs. jsl  :cry:

 

neko je gore u zajebanciji napisao kako se macvan pokazao kao najbolji organizator igre sinoc - sto je najcrnje, jedine znake zivota u napadu smo pokazivali uglavnom posle njegovih kreacija. doktor basketa za ovaj tim, bez svog zezanja, imamo srecu sto mozemo da ga gledamo jos jednu godinu ovde.

Link to comment

Ovo je bezmuda ekipa. Tu samo Mačvan deluje kao fajter, možda se pojavi neko od klinaca, ali većina su korektni momci, ali nisu oni koji će da se "pobiju" na terenu. U tim uslovima teško je igrati odbranu.

 

A inače i katastrofalan napad ima veze sa lošijom igrom u odbrani.

Ja nesto mislim da ce Milutinov da bije ako zatreba :)

 

 

A molba ako moze da se nas kapiten ne naziva budalom. Vise je razloga za to i ne bih da ih bespotrebno navodim.

Link to comment

 

 

A molba ako moze da se nas profesor ne naziva svinjom. Vise je razloga za to i ne bih da ih bespotrebno navodim.

On svinja jeste, a Dragan budala nije. Jel moguce da ne uocavas razliku? Verujem da ipak ne uocavas, zaslepljenost je zajebana boljka.

Link to comment

...zaslepljenost je zajebana boljka.

upravo tako, s time sto se ja zezam, a za tebe nisam siguran da nisi ozbiljan. pa tvoje tirade sa svinjom odavno podsecaju na drajfus vs. kluzo minijature.

Link to comment

On svinja jeste, a Dragan budala nije. Jel moguce da ne uocavas razliku? Verujem da ipak ne uocavas, zaslepljenost je zajebana boljka.

 

Al' nema koga nisi smorio sa tim "svinja" pa "svinja". Okej, većina je jako protiv toga šta on sve radi, ali brate iskuliraj malo, deluje već otužno.

Link to comment
 

upravo tako, s time sto se ja zezam, a za tebe nisam siguran da nisi ozbiljan. pa tvoje tirade sa svinjom odavno podsecaju na drajfus vs. kluzo minijature.

 

 

Ne, ti se ne zezas. Za tebe je on profesor kome se divis.

Edited by Timmy
Link to comment

Al' nema koga nisi smorio sa tim "svinja" pa "svinja". Okej, većina je jako protiv toga šta on sve radi, ali brate iskuliraj malo, deluje već otužno.

 

Ajd ovako :) Ako se oglasi jedan koga nisam smorio i kome ne smeta sto ga zovem Svinja (iako nisam ja danas to potegao) prestacu odmah to da radim. Moze? 

Link to comment

Ne bih da kvarim ovo raspolozenje,ali nemojte se iznenaditi ako Draganov povratak i ne bude tako brzo,navodno ima tu nekih problema.. uzmite ipak sa dozom rezerve

Link to comment

Ne, ti se ne zezas. Za tebe je on profesor kome se divis.

da, divim mu se do imbecilnosti  :isuse:

copkilla objasnio iznad... ispod je spisak svih klupskih trofeja sa eurocup sajta - precrtaj sve u kojima on ninakoji nacin nije bio ukljucen, pa ga ponovo casti istim nadimkom.

 

svinja, al' sa rezultatima ;-)

 

 

CLUB TROPHY
Euroleague: 1992

Korac Cup: 1978, 1979, 1989

ABA Liga: 2006-07, 2007-08, 2008-09, 2009-10, 2010-11, 2012-13

Serbian National League: 2007-08, 2008-09, 2009-10, 2010-11, 2011-12, 2013-14

Serbian National Cup: 2008, 2009, 2010, 2011, 2012

Serbia and Montenegro National League: 2002-03, 2003-04, 2004-05, 2005-06, 2006-07

Yugoslav National League: 1975-76, 1978-79, 1980-81, 1986-87, 1991-92, 1994-95, 1995-96, 1996-97, 2001-02

Yugoslav National Cup: 1979, 1989, 1992, 1994, 1995, 1999, 2000, 2002

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...