Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali zato nolan smith ne bi (po prethodnim stranama topika)

 

niko nije konstatovao da ne bi, već da je on "dimna zavesa". evo ja bih voleo da dođe, a mislim da moje mišljenje deli 50% navijača partizana.

Link to comment

pa dobro ljudi, ima li neki plej u borcu, slogi, metalcu, subotičkom spartaku, vojvodini? mislim stvarno...zar ne postoji jedan običan plej u srbiji? ne tražimo mnogo :(

 

nešto mislim da će dule da skuplja na sebe navijačku nervozu do nove godine a u međuvremenu će milosavljević da zaigra na pleju i da deli minute sa tepićem, što je opet katastrofa iz više razloga, a najvažniji od svih - nijedan od njih dvojice nije školovani plej.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nejasne su mi neke reakcije Vujoševića. Dve godine je držao centre za koje su na pijaci znali da nisu nivo Partizana. Nije video? Nemoguće. Pare? Sujeta? Ne znam, neshvatljiva mi je ta vrsta kocke, a nje kao da ima sve više.

 

Takva kocka je bila i sa Kinzijem, rezultat je izgubljena Evroliga.

 

Prošle i ove godine se kockamo probajući patent koji bi promenio istoriju košarke, a to je igra bez pleja. Znamo cenu prošle godine, ne razumem da to treba i ove. Greota onog truda (nema veze da li ima i kvaliteta), ne može se igrati košarka bez izjednog ubrzanja, protoka lopte, akcije za lak poen. Besmisleno. Kao što mi je besmisleno kukati na Tepića, on jeste nažalost ostao debelo limitiran u svojoj karijeri, ali to ne znači i da je beskoristan. A kad ga gledaš na pleju, kao i legendu Daloa, stvarno ti se život muči. Ali to je problem trenera i kluba, a ne njegov.

Link to comment

meni je mnogo veci problem od pleja nasa igra u odbrani. ono po cemu smo bili prepoznatljivi godinama, vise ne da ne postoji, nego na momente izgledamo smesno.

 

odbrana pnr-a nam je katastrofalna, zona (koja god) vec par godina sluzi da se svi izivljavaju na nama. prosle godine je nesto tk povezivao dok je bio tu, nadam se da ce dmb kada bude potpuno spreman standardno raditi dobar deo posla.

 

sinoc mi je bilo zao macvana (naklon do poda za sve sto pokazuje dosad!), sto su mu uvalili maltene direktan mismatch (orelik cini mi se) od samoga pocetka, a nije imao nikoga da mu cuva ledja. broj primljenih lakih poena, gde cela ekipa ispada u odbrani je na nivou srednjoskolski ekipa.

 

super ako stigne plej, ali ako odbranu budemo igrali kako to sada izgleda, gorepomenuti ciljevi ce ostati samo san.

Link to comment

Ovo je bezmuda ekipa. Tu samo Mačvan deluje kao fajter, možda se pojavi neko od klinaca, ali većina su korektni momci, ali nisu oni koji će da se "pobiju" na terenu. U tim uslovima teško je igrati odbranu.

 

A inače i katastrofalan napad ima veze sa lošijom igrom u odbrani.

Link to comment

Prva utakmica odgledana uzivo ove sezone i odmah na pocetku, kod 2:12, pocnem da jurim po secanjima kad smo bili ovako metiljavi i igracki limitirani. Ima najmanje 15 godina. Uopste mi nije jasno sta traze Dalo, Milutinovic i Bogdanovic u timu, jer su manje-vise stetni na terenu.

 

Dva momenta: frustriranje malog Vanje kada mu nekoliko puta saigraci uvaljuju koske od lopti u poslednjim sekundama napada i kratko caskanje Vujosevica i Gecevicijusa koji mu  je  pokazao :thumbsup: nakon sto je sudija cisto oduzetu loptu video kao faul, a Dule suprotno.

Edited by Yoda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...