Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neam pojma, vidim da ima dobre statse u Nemačkoj, 20ppg uz odlične procente šuta, al te osrednje nemačke ekipe su po pravilu totalna indijanština, kao stvorena za ovakve likove...

 

Mada, kad se spominje na tw, verovatno ništa od toga...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Ptičice pominju se Kerona Džonson iz Ludvizberga...

 

prijatelju koliko taj košta? da se ne ložimo previše (recimo ako je više od 10.000€).

 

da li hoće zalizani da nam pozajmi nekog pleja iz svoje ergele?

Link to comment

Kaže Tegi da je ponudjen Nolan Smit..

I ako je imao impresivnu koledz biografiju i kasnije draftovan u prvoj rundi , ono sto sam ga gledao uzivo, uopste mi se ne svidja ... Zarobljen izmedju keca i dvojke , sa losim sutem (osim kada raspali sa centra  :isuse: ) i ispodprosecni razigravac ... Pre sam za onog nepoznatog indijanca iz nemacke lige, sto ga je Hoze spomenuo ...

Link to comment

prijatelju koliko taj košta? da se ne ložimo previše (recimo ako je više od 10.000€).

 

da li hoće zalizani da nam pozajmi nekog pleja iz svoje ergele?

 

Pa recimo 15k evra mesečno maks, plaćali bi ga 6 meseci i to ti je 90k jura, kontam da u te pare žele da se uklope. Tamo navodno ima 10k dolara, uostalom, ovo mu je prvi evropski klub, pre toga je igrao na Novom Zelandu i to ne toliko sjajno.

 

 

+1

Nolan mi se ne dojmi uopste...neka cepa Terara 40min i u kurac

 

Nemoj Teparu 40 min, molim te... Mučenje na obe strane zagarantovano, protiv svake ekipe sa plejom koji trči 100m ispod 15 sekundi :D

Link to comment

Moze Tepara da igra jos 10 g za Partizan samo ne vidim poentu ako se zeli rezultat.

Mozda onda bolje ne dovoditi nikoga nego stvarati tim za onu onu tamo tamo sezonu sa klincima.

Ali onda nema evrolige jedno 5 g pa nek se zna.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...