Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbt. i ovi drveni paneli....grozno, ko da igraju u nasoj Palati pravde....nastavak za pola sata izgleda

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

 

Meni ovo lici na zemunski Pinki, iz njegovog najgoreg perioda kada je tamo upravnik bio psiholabud.

Edited by Nikodije
Link to comment

jbt. i ovi drveni paneli....grozno, ko da igraju u nasoj Palati pravde....nastavak za pola sata izgleda

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Dom sindikata je teska futuristika za ovo zdanje ... Verovatno zidano jos za vreme "gvozdene zavese", bez vecih ulaganja kasnije ...

Link to comment

treba i aba da uvede neke kriterjjume u pogledu infrastrukture, ovo je ispod svakog minimuma...sigurno postoji u Sofiji neka normalna basket hala

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

Osim u Zadru, Ljubljani i Skoplju, sve ABA dvorane su teska krsina, na celu sa beogradskim hramom kosarke, raspalim leglom crnogorskih kadrova koji tu vedre i oblace, Pionirom.

Edited by Nikodije
Link to comment

sigurno postoji u Sofiji neka normalna basket hala

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

 

Nisam siguran da u Sofiji postoji išta normalno... Ono jednom kad sam bio, izgledalo mi je kao neki grad zamrzmut u 1984. godini, samo sa dodatim svetlećim reklamama...

 

I onaj novi deo, koji bi trebao da bude kao nešto, izgledao je zapušteno...

Link to comment

Osim u Zadru, Ljubljani i Skoplju, sve ABA dvorane su teska krsina, na celu sa beogradskim hramom kosarke, raspalim leglom crnogorskih kadrova koji tu vedre i oblace, Pionirom.

Sad ga i ti pretera ... "Drazen Petrovic" , "Pionir" , Laktasi ... pa i "Moraca" su sasvim ok dvorane (predpostavljam i nova u Valjevu)

Link to comment

Osim u Zadru, Ljubljani i Skoplju, sve ABA dvorane su teska krsina, na celu sa beogradskim hramom kosarke, raspalim leglom crnogorskih kadrova koji tu vedre i oblace, Pionirom.

 

ne preteruj, ne treba da budu uslovi kao sa EL...Pionir je sasvim ok. za ovaj nivo, u Beogradu je još Arena, u Vršcu je odlična hala, u Novom Sadu isto ima uslova, čini mi se i da su u Nišu renovirali....sigurno ima uslova u Sarajevu, Zagrebu, Zadru, Ljubljani, Splitu, Skoplju, Podgorci....ima tu sasvim dovoljno da se igra normalna liga.

 

btw. gde su ovi planirali da igraju EL, pošto je to bio plan ako sam shvatio....sigurno ne u ovom tužnom zapećku.

Link to comment

Sad ga i ti pretera ... "Drazen Petrovic" , "Pionir" , Laktasi ... pa i "Moraca" su sasvim ok dvorane (predpostavljam i nova u Valjevu)

 

Nista od toga ne ispunjava neke ozbiljnije kriterijume. Ok, u seoskoj Abi cak i ovo sofijsko sranje je dovoljno dobro ukoliko se plati kotizacija.

Link to comment

Nikodije standardno briljira, Pionir je pristojna hala, Drazen Petrovic i vise od toga. Moraca cini mi se ima problem sa vlagom ili tako necim, uslovi za igru su dole uvek na granici da neko zavrsi u bolnici.

Link to comment

Nikodije standardno briljira, Pionir je pristojna hala, Drazen Petrovic i vise od toga. Moraca cini mi se ima problem sa vlagom ili tako necim, uslovi za igru su dole uvek na granici da neko zavrsi u bolnici.

 

Pionir je pristojan za sta? Jesi li bio skoro na tribinama istog? Vise od pola stolica je razvaljeno, takodje ume da bude zagusljiv kada je pun, u Moraci je prosle godine utakmica sa Zvezdom bila neregularna, prava je sreca da se niko nije ozbiljnije povredio

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...