Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da bi Andrića trebalo probati na četvorci.

i rotirati gagica na pleja - horror...

 

bice mi zao ako andric na kraju ispusi, taman je poceo da pokazuje znake zivota, 2-3, nikako 4 cini mi se.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Andrić ima svega dva metra, sad sam provjerio. Meni je uvijek djelovao viši..bio bi idealna četvorka sa 2.05, recimo. Ovako će zbog sporih nogu uvijek biti mediokritet na trojci.

Link to comment

Jbt, ko da je The Decision pt. 3, na twitteru iz sata u sat javljaju, te Edo opet nosi broj 6 na treningu, te Sasa stavio Partizanov grb na svoj FB nalog, a izgleda sa mu je danas i rodjendan pa se sjatili ljudi da mu cestitaju.

 

Stay tuned, more to come

 

:-/

Link to comment

Ceo taj hajp oko Sase je degradirajuci po ovaj tim. Oni mucenici se cimaju po parketu dok publika skandira samo igracu koji ni nije nas igrac.

 

Da ne budem pogresno shvacen, i ja jedva cekam da dodje, ali mi kao i obicno nemamo meru.

Link to comment

Jbt, ko da je The Decision pt. 3, na twitteru iz sata u sat javljaju, te Edo opet nosi broj 6 na treningu, te Sasa stavio Partizanov grb na svoj FB nalog, a izgleda sa mu je danas i rodjendan pa se sjatili ljudi da mu cestitaju.

 

Stay tuned, more to come

 

:-/

 

Viralni marketing.

Link to comment

ima na SK3, piše 18.00 Levski-Partizan direktno

 

inače me strah od ove tekme, mi i kad smo najbolji bili redovno smo gubili od najgorih ekipa u ligi tipa Zlatoroga, Solnoka i sličnih.

Edited by Ted
Link to comment

 

inače me strah od ove tekme, mi i kad smo najbolji bili redovno smo gubili od najgorih ekipa u ligi tipa Zlatoroga, Solnoka i sličnih.

 

Posto smo sada daleko od najboljeg, nema mesta strahu..

Link to comment

Ceo taj hajp oko Sase je degradirajuci po ovaj tim. Oni mucenici se cimaju po parketu dok publika skandira samo igracu koji ni nije nas igrac.

 

Da ne budem pogresno shvacen, i ja jedva cekam da dodje, ali mi kao i obicno nemamo meru.

Zamisli kako je igracima kad njihova publika navija za protivnicki tim na parketu. :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...