Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Ladno su rumuni napravili retrospektivu svih poena koji su postignuti iz igre u 4 i po minuta :Hail:

 

jel mi se čini ili su ovo koraci gagića na 0:39?

 

ovo je sjajno. cela utakmica u 4:30 :)

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odjaviti Milutinovića, Bogdanovića, ni od Daloa nema neke vajde. Sa dva igrača plus kapiten, možemo da ličimo na nešto. Marinković nije za komentar. Bruka

Link to comment

Popravio se Nikola dosta, ali i dalje ima ogromne probleme u defanzivnom skoku. Al dobro, napredak je očigledan. 

Pored def. skoka, i realizacija mora bolje.

i mora da razvije ramena, da se ne odbija od čuvara nakon pivota i sl. ali sve se to može doratiti.

Link to comment

17 godina, tek ce on da se razvija.

 

Sinoc zaboravih da istaknem, odavno nismo imali onako sudjenje u Evropi. Pogotovo od crnog brata :)

 

 

I jedna scena iz poslednje cetvrtine, Tepa ispsuta dusu i trazi od DV izmenu. On ga ignorise, al Tepa opet trazi i ovaj prihvata i ubacuje Daloa. Tepa seda na klupu, ovaj ljutito pokazuje ka onom sto skuplja peskire da ga pocne hladiti mahanjem peskira. Ovaj to radi i posle 30 sekundi eto Tepe odmah na terenu :D

 

I ne treba iskljuciti uticaj prevelike minutaze na njegovu igru. Nije normalno da igrac igra 35min na svaka 3-4 dana. I sinoc je ponovo igrao ubedljivo najduze. A ni statistika uopste nije zanemarljiva: 7p, 6sk, 6as, 5 iznudjenih faulova. Tako da: ne dirajte Tepu! :)

Edited by Timmy
Link to comment

Odjaviti Milutinovića, Bogdanovića, ni od Daloa nema neke vajde. Sa dva igrača plus kapiten, možemo da ličimo na nešto. Marinković nije za komentar. Bruka

 

Ovo mi je i dalje opasan rebus  :huh: svi igraci su u bar jednoj utakmici od pocetka sezone pokazali nesto sto nagovestava kakav-takav kosarkaski kvalitet (Dalo u prvom mecu u Madjarskoj, Muka u Izraelu), jedino od ovoga nista nisam video. Bas nista, ispada u odbrani, pravi glupave faulove i nesiguran u driblingu, slab u sutu.

Link to comment

Tepic igra samo zato sto nema ko drugi.

Ovo poslednje je bila strahota ne moze da prenese loptu.On odavno nije profi kosarkas.

Cim se nadju neke pare njemu sledi sut karta u KLS ili penzija.

Bar se nadam.

Link to comment

Neko je spominjao gagica i njegov trud koji ulaze u zadnje vreme. Evo ja sam jedan od njegovih kriticara i s obzirom da sam jutros pogledao vecinu mecha (repriza) stvarno moram da ga pohvalim koliko se covek trudi. Bukvalno gine, daje sve od sebe, gresi dosta ali nije toliko tragicno...bravo gagicu.

Link to comment

u nba ljudi igraju po 35 min na 2 dana. to nije nikakvo opravdanje za profesionalnog atletu.

 

Drogiranti!

Što na olimpijadama ne podležu testovima na doping, već ih ispituje amerikanska ekipa doktora ???

Link to comment

Tepic igra samo zato sto nema ko drugi.

Ovo poslednje je bila strahota ne moze da prenese loptu.On odavno nije profi kosarkas.

Cim se nadju neke pare njemu sledi sut karta u KLS ili penzija.

Bar se nadam.

 

Da, evo stoje u redu Paul i Bo, pa nam Tepic ne treba :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...