Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad vec kucamo na vrata starih asova, kinzi se opet nesto povredio - il' je mnogo svilen il' i kod rusa kasne stipendije...

 

 

Hoću reći, taj igra za pare i jebao bi se za zadnji dinar.

 

nadam se da je ovo samo saljenje?

Edited by Nebojsa
Link to comment

kad vec kucamo na vrata starih asova, kinzi se opet nesto povredio - il' je mnogo svilen il' i kod rusa kasne stipendije...

 

Ima i kod njih vecu minutazu nego sto bi trebalo.

 

Elem, na danasnji dan:

 

Link to comment

nadam se da je ovo samo saljenje?

 

Kakvo šaljenje, čovek vas je odjebao prošli put zbog desetak hiljada eura razlike.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Elem, na danasnji dan:

sad sam gledala kraj treće i četvrtu četvrtinu. jbt, toliko smo bili dobri da je i jedan čakarević mogao da uđe i napravi par neoprostivih grešaka, sve se moglo kompenzovati.

 

imam i pitanje: mau, jesi li bila na ovoj utakmici? zaklela bih se da sam te videla. :)

Link to comment

sad sam gledala kraj treće i četvrtu četvrtinu. jbt, toliko smo bili dobri da je i jedan čakarević mogao da uđe i napravi par neoprostivih grešaka, sve se moglo kompenzovati.

 

imam i pitanje: mau, jesi li bila na ovoj utakmici? zaklela bih se da sam te videla. :)

Nisam. :-)

 

Miraleme, tog novembra sam basket gledala odavde iz Fra sa mojim drugom Vasilijem Zajcevim. -_-

Link to comment

Nisam. :-)

 

Miraleme, tog novembra sam basket gledala odavde iz Fra sa mojim drugom Vasilijem Zajcevim. -_-

jesi li sigurna :P? onda imaš dvojnicu. :)

 

a taj zajcev. dugo ga nema.  :mad:

Link to comment

Ima i kod njih vecu minutazu nego sto bi trebalo.

 

Elem, na danasnji dan:

 

Dvije godine u kojima smo bili ono što je Zvezda svih ovih godina, tamnica mladih igrača i ekipa koje najbolje partije pruža u jesenjem periodu. Bilo, ne ponovilo se.

 

Btw, zna li neko šta je sa Vladom Jovanovićem? Svi su prilično misteriozni kada je njegovo odsustvo u pitanju, pominje se neka porodična drama?

Link to comment

Nije vodio ekipu ni protiv Partizana, kao ni u poslednjih par mečeva. Komentator je pomenuo porodične probleme, a slično se moglo čuti i na nekim drugim forumima, sa naglaskom na to da je nešto ozbiljno u pitanju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...