Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

meni je mnogo drago što se, posle raznih talenata tipa andrića, aranitovića, bezbradice, šalića.. pojavio i pravi talenat poput vanje marinkovića. samo neka ovako nastavi.

 

Teško da je neko od ovih imao status ne znam kakvog talenta, druga je stvar što ljudi igrače Partizana posmatraju drugačije od ostalih.

 

Što se Murića tiče, znam da u ovako napadački osakaćenom timu s pravom ima zeleno svijetlo da radi šta hoće, ali stičem neki utisak da mu je lična statistika ispred timske igre. Vidjećemo kako će izgledati u nastavku sezone kada, valjda, budemo imali više riješenja.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Preskače se i napredak Daloa. Mali i dalje nema poene u rukama, ali probija, asistira, baca kontre i bitno ubrzava protok lopte. Trenutno svakako korisniji od ovakvog Milenka. Drugi je problem što mu se razni andrići, milutinovići i bogdanovići jednostavno ne nude, statični su i preplašeni od sv.Duje.

Link to comment

Mene najviše raduje što je Milutinov malo digao formu. Dobar je bio i u Rusiji. Ako on bude konstantan i koristan to će nam isto biti veliko pojačanje.

Link to comment

Preskače se i napredak Daloa. Mali i dalje nema poene u rukama, ali probija, asistira, baca kontre i bitno ubrzava protok lopte. Trenutno svakako korisniji od ovakvog Milenka. Drugi je problem što mu se razni andrići, milutinovići i bogdanovići jednostavno ne nude, statični su i preplašeni od sv.Duje.

jos kako, malom ocigledno fali rutine, mora vise svakako da igra.

Link to comment

Preskače se i napredak Daloa. Mali i dalje nema poene u rukama, ali probija, asistira, baca kontre i bitno ubrzava protok lopte. Trenutno svakako korisniji od ovakvog Milenka. Drugi je problem što mu se razni andrići, milutinovići i bogdanovići jednostavno ne nude, statični su i preplašeni od sv.Duje.

 

Ja sa prijateljima ove godine pravim oklade što će se dogoditi kad Dalo sam, onako nepozvan, skoči u zrak negdje izvan reketa sa planom i programom da nekome asistira.

Imaš nekakav countdown od 3 sekunde dok ne padne na parket i u tom trenutku (a znaš da šutnuti neće i ne može jer nije u poziciji) je fascinantno gledati hoće li uspjeti nekome dobaciti loptu dok visi tih 3 sekunde u zraku. Vrhunska organizacija. To se valjda u pionirima već uči da se ne radi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...