Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Tripko je ovako trpao real u njegovim godinama

I Riki Rubio je, ne vidim smisao tvog posta i poređenja, nisam ja rekao da će mali postati nešto ili ne, samo sam konstatovao da ima petlju, Tripković je imao svojih problema zašto nije postao vanserijski igrač.

 

Evo ne bilo mi mrsko da odem da pogledam, Tripkovic je prvi susret sa Realom imao kad je imao 16-17 godina, igrao je minut (u drugoj nije ni igrao), kroz dvije sezone je Realu ubacio 12 poena u dvije utakmice, znači nikakvo trpanje. Ali eto ti si ispalio svoj oneliner, bra'o.

Link to comment

 

 

 

I Riki Rubio je, ne vidim smisao tvog posta i poređenja, nisam ja rekao da će mali postati nešto ili ne, samo sam konstatovao da ima petlju, Tripković je imao svojih problema zašto nije postao vanserijski igrač.

 

Evo ne bilo mi mrsko da odem da pogledam, Tripkovic je prvi susret sa Realom imao kad je imao 16-17 godina, igrao je minut (u drugoj nije ni igrao), kroz dvije sezone je Realu ubacio 12 poena u dvije utakmice, znači nikakvo trpanje. Ali eto ti si ispalio svoj oneliner, bra'o.

Sta lozis bre, samo sam se nadovezao na tvoj post.

 

Declo ima otprilike iste mane kao i tripko, nadam se da ce ih ispraviri. (Ne, ovo nije upuceno tebi)

Link to comment

Jbte, dal je moguce da cemo nekog rutinski dobiti...

 

 

Ne znam šta ovaj Vanja traži na Groblju, ima mali potencijal,.

 

Vidis da je kasno, hajde ti polako na spavanje

Link to comment

Muric sutira 0 od 9 :isuse:

 

 

edit: a niko da pomene Milutinova. 9 poena 11 skokova (7 u napadu), 3as, 3bl, indeks 26  :Hail:

 

da, stvarno je jako dobar večeras

 

a vanja malopre 18 poen za +15 :Hail:

 

edit: + još dva poena vanje :Hail:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Milutinov puni sve kolone

Odlicna partija. Jeste da mu i rival odgovara, ali dobro

+1

Njegova i Vanjina partija me cine srecnim posle ovog meca ...

 

edit: Muric val.-12  :ph34r:

Edited by Geo
Link to comment

nisam stigla da odgledam utakmicu, ali raduje me da vas je neko od dece oduševio. 

 

danas sam naletela na malo partizansko kafenisanje. na okupu su bili drobnjak, vujanić, tripković, vlado šćepanović i još dva-tri meni nepoznata lika. (ima li nikola lončar mlađeg brata? jedan od njih je ličio na njega, ali je mlađi, mršaviji i bradatiji.) nedostajao je jedan za petorku. par sati kasnije, na desetom kraju grada naletim na bodirogu. nije naš, ali taman da popuni mesto. :)

Link to comment

meni je mnogo drago što se, posle raznih talenata tipa andrića, aranitovića, bezbradice, šalića.. pojavio i pravi talenat poput vanje marinkovića. samo neka ovako nastavi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...