Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sva sreca pa ni Valensija nije nesto preterano finansijski mocna u ovom trenutku, pa njena ponuda nije bolja duplo od nase (ili nesto slicno drasticno veca) ... 

Edited by Geo
Link to comment

Kada su neki prijatelji kluba culi da postoji sansa da se Bo vrati , skupili su pare taman koliko nam fali za neki njegov minimum (namenske pare samo za njega ili nista)... Debelom tu proradi sujeta (nece drugi da mu sastavljaju tim) i doslo je do zastoja ... Sada se navodno debeli odsujetio™ ali se u medjuvremnu umesala Valensija , pa je dolazak dosta neizvesniji ... 

 

Ne znam, meni je ovo potpuno nadrealno. Znamo kakav je Vujošević ali opet...Ne kažem ništa tebi,ne kažem ni da nije tačno,ali brate da u ovakvoj situaciji imaš šansu da ga dovedeš i da imaš i pare i da nećeš....Ne znam.

Link to comment

Ne znam, meni je ovo potpuno nadrealno. Znamo kakav je Vujošević ali opet...Ne kažem ništa tebi,ne kažem ni da nije tačno,ali brate da u ovakvoj situaciji imaš šansu da ga dovedeš i da imaš i pare i da nećeš....Ne znam.

Nisu tu u pitanju samo njegovi kvaliteti, vec i velika razlika u plati u odnosu na druge igarace (odnos u svlacionici) ... kada se na to doda uslovljavanje da se pare daju samo za njega i nikog drugog , uopste mi nije nadrealna reakcija Vujosevica (naravno jeste ako gledamo iz naseg navijackog ugla) ... 

 

p.s. Posto osobu koja mi je sve to ispricala odlicno poznajem i znam njene izvore, ne mogu da sumnajm u pouzdanost ali isto nemam nameru da nikog ubedjujem po forumu da veruje ... 

Edited by Geo
Link to comment

cak i da je ista i dalje je to no-brainer, finansijski stabilniji klub, stabilnija drzava, igra EL. ovde ima samo splavove.

Ako bi slucajno dosao , njemu bi se isplacivalo u sekund tacno i ne verujem da strepi sa te strane ... Opet ne bih potcenjivao ni vesele noci u Stefan Braunu ... :)

Link to comment

Meni uopste nije jasno kako Bo u novembru nema klub? Covek je sigurno u top 5 plejmejkera u Evropi, imao je sasvim dobru sezonu u Feneru, u svakom EL timu bi bio deo prve petorke, a evo smesi mu se Partizan i kup Vesne Zmijanactm.

 

Pretpostavljam da je cekao NBA ponudu? 

Link to comment

Ovo o cemu Geo prica nista nije cudno. I nije prvi put da se to desilo

Elem, otvorili smo Tepicevim polaganjem levom rukom :fantom:

Edited by Giggsy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...