Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja u zadnje vreme (par nedelja) samo čitam komentare naših utakmica, utakmice slabo gledam. Ispratio sam samo poluvreme protiv hapoela i to je to što se tiče ove sezone.

 

izgleda da ću tako i nastaviti, barem dok ne nabavimo pleja...ne mogu da se nerviram, iz vaših komentara vidim koliko to boli..

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imao je par sekundi pre kraja apsolutnu cistu poziciju za sut i vreme da neko ispravi promasaj pod kosem (trojka nije neophodna).... Umesto toga , on se povlaci  i sutira preko cuvara levom rukom u zadnoj sekundi ...  :isuse:

najcrnje je sto mu je ovo jedan od najpreciznijih suteva mu za tri poena ove sezone.

jeste da malo ruzno tehnicki izgleda, al' obrucu se u zube ne gleda... 

Link to comment

Ma ok je i taj promasaj na kraju, sjebana akcija, desi se, al sta radi covek celu utakmicu... Kalpeper ga ko dete posalje po sportski zurnal u jednom od  odlucujucih napada, tako sto mu proda fintu koja ne pali ni u skolskom u jerkovicu...

Link to comment

Ma imali smo dvojicu ispod obruča u dobroj poziciji, sve što je trebalo da uradi je da baci neki floter prema košu u momentu kada je imao prostora.

 

Tepic je bacio jedan floater pre toga, i zavrsilo je airball-om sa svega nekih dva metra. Nerazumno je bilo da on zavrsava u Areni protiv Cedevite, sada nije posto nema ko drugi, i bojim se da cete se nagledati ovakvih zavrsnica ukoliko ne dovedete nekog clutch igraca.

Link to comment

Nerazumno je bilo da on zavrsava u Areni protiv Cedevite

 

Aj sto je on zavrsavao, nego sto je zavrsavao na onakav nacin - sutom za tri sa strane, sto je kao nacrtano za otvaranje kontre protivniku u slucaju promasaja, umesto da je krenuo na ulaz, recimo.

Link to comment

Tepara kada bi pored sebe imao pravog pleja , odnosno kada bi mu se skinuo teret vodje™, bio bi sigurno duplo bolji i korisniji igrac ...

Ajde da malo spustimo loptu, imao je te uslove u PAO pa evo sad najbolje godine karijere nažalost arči u ABA ligi i Eurokupu.

Link to comment

Imao je u Grckoj i status stranca( sa odlicnom platom) u sampionskom timu  i pored sebe jos bolje kosarkase ... tako da to "Tepa ,duplo bolje " nije dovoljno  za njihove standarde "stranca" a nama bi itekako zavrsavalo posao u ovom trenutku...

 

@Ostali

Niko njemu ne zamera sto je preuzeo odgovornost i sutirao(promasio) , vec sto je to uradio iz nebulozne pozicije u zadnjoj sekundi a pre toga je imao da bira sta ce da radi u gotovo idealnim pozicijama (asistencija , sut)... 

Link to comment

Ma sve to stoji, ali evo sad kad mu je ponuđena uloga vođe - ne snalazi se. Kad je igrao ulogu timskog igrača u rotaciji sa jakim saigračima, nije se snašao. Očigledno da je raspon "uloge u timu" gdje on može u potpunosti da dođe do izražaja vrlo uzak, nažalost. A ja sam zaista mislio poslije onog U18 prvenstva da smo dobili igrača za repku za budućih 10-15 godina. 

Link to comment

Odlicno se secam kada je Zoc pricao o Tepicu i njegovog zbunjenog izraza lica dok je govorio kako mu nije jasno kako se ovaj nije snasao u Evropi i kako nije postao jedan od najboljih igraca EL. To mi je bila jos jedna potvrda da je kod Tepare sve u glavi, a narocito sada posle epizoda u nekakvim Cajasolima.

Zato i bolje igra kad ispred sebe ima 2-3 igraca koji skidaju pritisak sa njega, a on posle radi iz drugog plana sta treba. U to da on moze da bude lider ne veruje vise niko, a sto je najgore, ponajmanje on sam, rekao bih

Link to comment

Ma ne stoji to nista. Tepic do leta 2009. - kvalitetan, mlad igrac, sa pristojnom karijerom i rezultatima iza sebe i buducnost reprezentacije. Tepic od 2009. na ovamo - kanta od igraca koja nigde ne moze da nadje ulogu u kojoj ce praviti vise koristi nego stete. Ja sam uvek bio veliki fan njega i njegove igre, ali to jednostavno ne moze drugacije da se formulise. On ako sa svim svojim iskustvom(a igra seniorsku kosarku od 15. godine) ne moze ni da doprinese kvalitetom ni ovakvoj ekipi partizana, ne znam sta vise treba da se desi da se razbije zabluda o njemu kao kosarkasu za nesto vise od tog nivoa na kome je sad.

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...