Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bojim se da Sasin dolazak znaci da necemo uzimati crnju. Cak i ako izuzmemo finansijsko stanje i sve, sa Sasom i Draganom, Edom, mucenim Andrijom za kojeg ne znam sta tu tacno radi, al ajde, Andricem i dva pleja mi imamo 7 spoljnih igraca u rotaciji. Tu dodje jos Vanja kao klinac na 8om mestu, nema prostora da se dovodi neko jos bez da se ne odreknemo nekoga.

 

Da ne bude zabune, sutiram se u dupe od srece, samo mislim da bi nam bolje seo neki Bo. S druge strane, bolje Sasa nego onaj Juing.

I dalje se ozbiljno(sta god to kod nas znacilo) trazi novi plej i Sasin eventualni dolazak nece nista promeniti (informacija od danas)...

Link to comment

Molim da mi se ne oduzima tapija na uzasno neduhovite fore. Hvala.

 

Elem, nacuo sam da se jos nije odustalo od Boa, ali mi to deluje previse fantasticno cak i za vlazne snove.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

I dalje se ozbiljno(sta god to kod nas znacilo) trazi novi plej i Sasin eventualni dolazak nece nista promeniti (informacija od danas)...

 

Naopako ako bi odustali od pleja. A ne mogu da verujem da su toliko prolupali i da ne vide sta nam je najveca rupa.

 

 

Sasa moze da bude samo bonus.

Link to comment

Mi ako dovedemo Boa imacemo petorku sa 4 legitimna EL igraca, 1 Gagulom, 2 izmene sa EL iskustvom i 13 igraca u rotaciji. To sve nismo imali jos od Vlade Jovanovica.

 

edit: Kad vec pomenuh doticnog, izuzetno bitno da pobedimo danas, i zbog psihe ekipe koja je valjda krenula u dobrom pravcu posle Jerusalima, i zbog f4, treba se uguziti nekako bar na trece mesto, a to nam je vec sad 2 poraza daleko.

Edited by goofs
Link to comment

Molim da mi se ne oduzima tapija na uzasno neduhovite fore. Hvala.

 

Elem, nacuo sam da se jos nije odustalo od Boa, ali mi to deluje previse fantasticno cak i za vlazne snove.

 

Ja sam načuo™ da Vujošević neće Boa, a da Bo hoće. Isto tako sam načuo™ da su morali da ga nagovaraju za Mačvana, kao i prošle sezone za Pavlovića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...