Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

kapiram da slicne sibicarske rezone iz davnoproslih komunistickih vremena imaju i ljudi u upravi nam. jedini zajeb je sto milutinov, kakav god da je u ovom momentu, a na ovakvom trzistu, moze prilicno lepo da unovci svoje kvalitete, kolikogod isti nekima bili upitni.

Ni ja nisam siguran u ovo, eno pogledaj Muslija posle 2 godine EL, niko ozbiljan ga nece. Ok, Milutinov je perspektivniji, ali ne pokazuje puno vise i u ovom tenutku mogao bi da se naplati u nekoj Bugarskoj, Rumuniji, eventualno Poljskoj, a to je generalno one-way-ticket, tesko se iz tih ekipa prelazi u elitne evropske lige, teze nego kroz ABA ligu.

Link to comment

Bojim se da Sasin dolazak znaci da necemo uzimati crnju. Cak i ako izuzmemo finansijsko stanje i sve, sa Sasom i Draganom, Edom, mucenim Andrijom za kojeg ne znam sta tu tacno radi, al ajde, Andricem i dva pleja mi imamo 7 spoljnih igraca u rotaciji. Tu dodje jos Vanja kao klinac na 8om mestu, nema prostora da se dovodi neko jos bez da se ne odreknemo nekoga.

 

Da ne bude zabune, sutiram se u dupe od srece, samo mislim da bi nam bolje seo neki Bo. S druge strane, bolje Sasa nego onaj Juing.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...