Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pitanje: Sta uradis ti licno, kad iza sebe cujes nekoga (tj. mene) da mu zvizdi i skandira da ode?

 

 

 

Zapitam se ko mi se to dernja na uvo :fantom:

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, nek bude da je manje od 90, ali je svakako velika vecina. A dalje sto pises mi nikako nije opravdanje za njihovu inteligenciju.

 

Nisam ja rekao da su u pitanju doktori nauka. Vujošević nije ni trebao da se vraća u Partizan a kad se već vratio i uzeo titulu prošle godine i kad je već u ogromnom neslaganju sa Danilovićem,normalno bi bilo da se povukao na kraju prošle sezone sa izgovorom narušenog zdravlja. Opet bi otišao u legendu i sve ono ružno što je radio bi se zaboravilo. Ovako se pitam po prvi put najozbiljnije koliko njegovo zdravstveno stanje utiče na sve ovo. Nisam stručnjak,ali dva puta da napraviš ovakvu glupost mi ne deluje kao potez pribranog čoveka,to je onda zaista za žaljenje,ne zezam se kad to kažem. Kažem opet,ljudi generalno ovde slabo pamte,sve dobro se zaboravi i sve loše se zaboravi,pamet u narodu traje ko i ciklus u vestima. Ja ti garantujem da je Vujošević umesto ove gluposti koju je objavio danas objavio nešto slično i rekao "izvinjavam se Mihajlu,moj potez je bio nepromišljen bla bla" i onda napisao sve ovo što je napisao pa i gore,napao medije,Vučića,državu itd itd imao bi podršku ne 90 nego 110 posto ljudi koji dolaze u Pionir. Svi oni što su ga juče pljuvali bi mu sutra skandirali. Tako je to kod nas.

Edited by theanswer
Link to comment

Mogla bi i publika, da nije 90% sastavljena od imbecila bez mozga koji mu ustaju, aplaudiraju i skandiraju kad udje u halu. Ako nista drugo, bilo bi zanimljivo videti kakvu bi zemaljsko-kosmicku zaveru protiv sebe iskonstruisao kada bi umesto toga bio docekan salvama zvizduka na sledecoj utakmici.

 

Ta ista publika mu je skandirala svinjo debela kada nismo imali rezultate u Evropi. Dakle, okrenuce se protiv njega ako nastavimo sezonu u ovom stilu. Tada ga je PSD sacuvao, sada jedva ceka da mu vidi ledja..

 

 

Nisam ja rekao da su u pitanju doktori nauka. Vujošević nije ni trebao da se vraća u Partizan a kad se već vratio i uzeo titulu prošle godine i kad je već u ogromnom neslaganju sa Danilovićem,normalno bi bilo da se povukao na kraju prošle sezone sa izgovorom narušenog zdravlja. Opet bi otišao u legendu i sve ono ružno što je radio bi se zaboravilo. Ovako se pitam po prvi put najozbiljnije koliko njegovo zdravstveno stanje utiče na sve ovo. Nisam stručnjak,ali dva puta da napraviš ovakvu glupost mi ne deluje kao potez pribranog čoveka,to je onda zaista za žaljenje,ne zezam se kad to kažem. Kažem opet,ljudi generalno ovde slabo pamte,sve dobro se zaboravi i sve loše se zaboravi,pamet u narodu traje ko i ciklus u vestima. Ja ti garantujem da je Vujošević umesto ove gluposti koju je objavio danas objavio nešto slično i rekao "izvinjavam se Mihajlu,moj potez je bio nepromišljen bla bla" i onda napisao sve ovo što je napisao pa i gore,napao medije,Vučića,državu itd itd imao bi podršku ne 90 nego 110 posto ljudi koji dolaze u Pionir. Svi oni što su ga juče pljuvali bi mu sutra skandirali. Tako je to kod nas.

 

Nije Dule nikakav ludak koji ne moze da se kontrolise, samo je moralna nistarija. Zna on vrlo dobro koga sme da davi, a za koga su rezervisane samo psovke. Ko sto se prazni na nasoj devojci sa mikrofonom, a tako nesto ne ponavlja u EL/EC. Samo uporedi koliko je manje tehnickih imao u Evroligi, nego u ABA/KLS.

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Da oterate Bucka i uzmete Dzikica. Nista ne bi izgubili na rezultatima a milion puta bi bila zdravija atmosfera u nasem sportu bez ovog trovaca.

 

Poslednja prepreka je debelo zasluzna za finansijsko urusavanje Partizana. 

Edited by katamaran
Link to comment

sto i dalje ne povlaci da je bolji trener niti da je blizu toga da bude bolji trener. 

 

s tim sto i kvalitet trenera ne povlaci to da nije kancer za klub i da neki losiji ne bi bio manje stetan.

Link to comment

Da oterate Bucka i uzmete Dzikica. Nista ne bi izgubili na rezultatima a milion puta bi bila zdravija atmosfera u nasem sportu bez ovog trovaca.

 

Nemoj ovo da shvatis kao patkometriju, ali kako mislis da bi bila zdravija? Onako kao u zelezniku, na poslednjoj utakmici nesrecnog vlade jovanovica?

Link to comment

Ma, kamo srece da je problem u njima dvojici, a ne u tome sto smo bolesno drustvo, od vrha do dna. Oni su samo simptomi.

ne, problem je u njima dvojici. kada se u zelezniku stoka ponasa kako se ponasala, mozemo da govorimo o bolesnom drustvu. kada se svakog dana svakom izjavom i potezom sistematski stvara atmosfera koja namenski provocira incident, onda govorimo o bolesnim umovima. 

 

nije da ce se atmosfera u kosarci (i sportu generalno) definitivno poprvaiti kad vujosevica i covica neko otera govnjivom motkom, ali ce to biti neophodni prvi korak. do tada ne mozemo ni da pocnemo da razgovaramo na tu temu.

Link to comment

šta fali Džikiću?

 

Verovatno ništa. Zapravo, ako hoćemo potpuno poređenje, treba mu dati blanko 10 sezona i istolerisati sve loše, pa onda videti šta i kako. Zaboravlja se da je Duje verovatno jedini trener u Evropi koji je imao tu pogodnost, zato i ne može da se meri sa ostalima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...