Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni dodje da vise ne odem na utakmicu dok neko ne otera ovog pomahnitalog bolesnika, ako uopste postoji neko ko bi to mogao da ucini. Ali znam da necu moci, jer sam iz nekih mazohistickih razloga zavoleo ovu decurliju kao da su moja. Em sto ih nabija ko stigne, em sto moraju da trpe izivljavanja ovog degenerika, sad jos najbolje i da ostanu bez publike.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

p.s. Ovo sa Juingom mi je posebna komedija , lepo pise da je covek potpisao prvog oktobra sestonedeljni ugovor sa Le-Manom i nije mi jasno sta oni tu cekaju i iscudjuju se (da ne spominjem opasnost da istom Francuzi  u zadnjem trenunku ponude i saradnju do kraja sezone) ...

 

 

On October 29, 2014, his contract with the team was extended for the rest of the season.[8]

Kakvi smo mi paceri , to je strasno ...  :isuse:

Link to comment

Nemoj majke ti sa tim: nije ga pivredio. Sta treba da mu nogu polomi da bi ga neko zestoko kaznio.

 

Sram bilo i Danilovica. Predsednik mora na ovo da reaguje.

 

Sve isti olos.

 

aj opet pročitaj šta pišem, al' sa razumevanjem

Link to comment

Posle prospavane noci i dale utisak da su sudije guzicari, cistu loptu su nam ukrali na minut do kraja (ono kad su se Tepic i Elijahu pipkali), a onaj faul na 0.2 sekunde do kraja, kada se lik zabija u trojicu odbrambenih, pa jbm vam sve, to se nikada nigde ne svira, i nemam uopste dileme da li bi se sviralo da je bilo na drugoj strani terena. Sreca u nesreci je da je crnjo svejedno dao kos pa se nisam previse iznervirao zbog sudija, vec zbog nase gluposti.

 

Zao mi Andrica, da je dao onaj sut za 3p u zadnjem minutu mogao je da bude heroj. Ovako moze, posebno posle pickaranja od strane gospodina, da mu opadne samopouzdanje, a suter bez samopouzdanja je ko busan kurton.

Link to comment

... a onaj faul na 0.2 sekunde do kraja, kada se lik zabija u trojicu odbrambenih, pa jbm vam sve, to se nikada nigde ne svira...

jbg, svira se kada gagic zakasni u odbrani i odradi sataricu po ruci u kojoj je lopta.

 

sudije pederi: 1) "faul" andrica na minut pre kraja, pa jos sviran sa par sekundi zakasnjenja, 2) milutinov kupi skok u sledecem napadu, njihov igrac skoci na njega i bukvalno ga istera u aut, sudije nista, 3) vec pomenuti slucaj s elijahuom. u egal zavrsnici, vise nego dovoljno da prevagne na njihovu stranu. nadam se da ce nam se vratiti negde drugo.

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment

Šapić:  Jedan trener je udarao kao Dule, igrač mu je rekao da će se braniti

 

 

Izgleda da ce igraci morati sami da se brane, jer to sto ovaj radi ocigledno ne zanima nikoga u klubu, niti u ministarstvu sporta, ni u tuzilastvu i policiji. A svi bi trebalo da reaguju...  

Edited by Timmy
Link to comment

ma najjace da ce tuzilastvo da reaguje za obicnu cusku.

 

klub je jedina adresa na koju mozes da se obratis za neke sankcije, a vas klub je dule, tako da, ono... pre ce andric morati da se izvinjava sto ga je dule tukao, kao bogdan onomad.

Link to comment

Trener Partizana NIS Duško Vujošević reagovao je na dve teme koje su se pojavile u medijima pre i posle utakmice u Jerusalimu. Prva je odgovor na demanti Slavka Gaka, gradskog sekretara za sport: 

- Pročitao sam samo šta se piše na sajtu Skupštine grada. Vuk Karadžić je odavno ustanovio pravilo "čitaj kako je napisano", dakle ništa nisam tumačio već samo pročitao i naglasio. Kao predsednik JSD Partizan, koje je vlasnik fudbalskog stadiona Partizan, apsolutno moram da se bavim onim što dotiče problematiku vlasništva tog stadiona - rekao je Vujošević

Druga tema je današnja vest u svim medijima: 

- Vidim da su u medijima više nego zlonamerni i prenaglašeni komentari novinara, koji nisu imali takvu agresivnost, borbenost i moralnu čvrstinu da zaštite koleginicu iz svog esnafa Olju Bećković, kada je zabranjena emisija "Utisak nedelje". 

Provodim sa ekipom 24 sata i znam šta se dešava, sa velikom posvećenošću prema timu i emocijom radim ono što mislim da je ispravno. Ima tu i određenih grešaka, ali mislim da igračima Partizana nije potrebna zaštita od takvih novinara koji pokušavaju da neke moje emotivne nastupe iskoriste stavljajući se u funkciju onih koji ne vole Partizan, a takvih ima dosta na vlasti u ovom trenutku. Ti isti novinari, najčešće nemo prelaze preko piriča o teškoj ekonomskoj situaciji Partizana, o tome šta će se zbog toga dogoditi, upravo iz razloga što igrači ne mogu da budu plaćeni. 

Ovo je pokušaj da se dobra igra Partizana i povratak na ne tako stari put uspeha, stavi u drugi plan i na taj način onemogući, jer ako u ovom sastavu funkcionišemo dobro uz povratak Mačvana, Milosavljevića i dolazak jednog amerikanca, bićemo još bolji, pa "zlo treba u semenu saseći"
 - objasnio je Vujošević

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...