Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

odgledao sam ipak (preko volje, priznajem) drugo poluvreme. bilo je tu dosta lepih poteza i akcija sa naše strane...dobro, muški smo izgubili, ali ovaj poslednji vujoševićev mi je stvarno...stvarno..pa dokle bre dule više? dokle? bilo bi najbolje iza njega i za nas da odmori malo od partizana. makar godinu dana, završiće u zatvoru, ludnici ili bolnici.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesi ozbiljan, Tepic je nestao negde sredinom trece cetvrtine. Covek nije u stanju 1na1 da odigra protiv bilo koga, onaj napad kad se lomi utakmica a on dribla kroz noge sa nekim polufintama i onda uvaljuje Luki krompir na 8 metara bez gledanja je sustina njegove kreativnosti.

 

Nisam video to za Andrica, debeli imbecil, sudije govnari, pokradeni smo, Gagic i Milutinov takodje retardi.

 

Da, toliko je nestao da je spojio Gagica sa obrucom za izjednacujuci kos pet sekundi pre kraja utakmice.

Link to comment

Pa dobro, Dule je "navikao" javnost na njegove "metode", to je on, lako se sa psovanja pređe na štipanje pa na davljenje.

Iskreno, ovo uopšte nisam vidio, sad sam vidio kad je 189 okačio klip, inače sam samo htio da dođem da kažem jednu rečenicu, a to je: "Partizan pokraden". Ali Dule je kao ex-PPV, uvijek zasjeni sve, mora da bude u centru pažnje.

Link to comment

Pa dobro, Dule je "navikao" javnost na njegove "metode", to je on, lako se sa psovanja pređe na štipanje pa na davljenje.

Iskreno, ovo uopšte nisam vidio, sad sam vidio kad je 189 okačio klip, inače sam samo htio da dođem da kažem jednu rečenicu, a to je: "Partizan pokraden". Ali Dule je kao ex-PPV, uvijek zasjeni sve, mora da bude u centru pažnje.

 

Vucic lomi kvake, Dule davi.

Link to comment

Jesi ozbiljan, Tepic je nestao negde sredinom trece cetvrtine. Covek nije u stanju 1na1 da odigra protiv bilo koga, onaj napad kad se lomi utakmica a on dribla kroz noge sa nekim polufintama i onda uvaljuje Luki krompir na 8 metara bez gledanja je sustina njegove kreativnosti.

 

Nisam video to za Andrica, debeli imbecil, sudije govnari, pokradeni smo, Gagic i Milutinov takodje retardi.

 

Kao ni bilo koji drugi igrač u ovoj ekipi, osim Murića. Pa? To nije njegova igra niti on to treba da radi, samo što je silom prilika na mjestu gdje se to od njega očekuje.

 

U tom kontekstu bilo bi smiješno dovodii u pitanje eventualni dolazak Pavlovića. Bio bi nam od neprocjenjivog značaja, kako igrački, tako i liderski

Link to comment

igraci bi ozbiljno trebali da porazmisle o bojkotu.

 

 

inace, lepa slika se salje pred dovodjenje novih igraca

 

Nismo mi CSKA.

 

Kod nas igraju oni koji nemaju gde i kojima nista drugo ne preostaje nego da trpe Duletove metode.

Link to comment

Nemoj majke ti sa tim: nije ga pivredio. Sta treba da mu nogu polomi da bi ga neko zestoko kaznio.

 

Sram bilo i Danilovica. Predsednik mora na ovo da reaguje.

 

Sve isti olos.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...