Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

salata mode on:/

 

Pavlovic uocen juce u Podgorici kako kupuje karte za "Malog Buda" u bijosklopu. Iz pomalo izgubljenog, a svakako sjetnog pogleda jasno se moglo procitati da mu nedostaje dres najdrazih boja i da je pitanje trenutka kada ce se, Budovim stopama, uputiti ka Beogradu i nasem Partizanu!

 

/salata off

Link to comment

Jesam li ja to dobro procitao u novinama da je dule najavio poraz partizana u utakmici koja pocinje za pola sata? Mislim da je on prvi trener kk partizan koji je javno skinuo gace pre utakmice.

 

Ako mu vec kukumavcenje i prosjacenje preko medija nije dalo nikakav opipljivi finansijski rezultat, bilo bi posteno od njega da se povuce iz partizana i da sacuva svoju trenersku reputaciju. Ili on ili danilovic, a mogu i obojica.

Link to comment

Jesam li ja to dobro procitao u novinama da je dule najavio poraz partizana u utakmici koja pocinje za pola sata? Mislim da je on prvi trener kk partizan koji je javno skinuo gace pre utakmice.

 

Nije prvi, drugi je. Prvi je Dule od pre 14 dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...