Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Prodato protiv Galate preko 16k karata, zajedno sa sezonskim i sponzorskim bilo oko 20 k ljudi.

Mislim da ce biti malo manje u cetvrtak.

Ako prodjemo u Top 16 bicemo ok sa budzetom.Tim kosta oko 1,7m

Btw "Alek" se totalno povukao iz kluba...i bogami zavrnuo sve slavine koliko cujem.Mnogo je ovaj bez licne karte ljut na Cokija izgleda.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Košarkaški klub Partizan bio je na korak od toga da u svoje redove dovede 31-godišnjeg američkog plejmekera Danijea Juinga, ali je ovaj igrač odlučio da odigra još jednu utakmicu za Le Man.

PARTIZAN-MACCABI_13.jpg

FOTO: STARSPORT

- On je u Le Manu navodno menjao nekog igrača, a nama je menadžer iste agencije koja zastupa Sašu Pavlovića, govorio da je on na dispoziciji onog trenutka kada ga mi hoćemo. Međutim, tog momenta, on je produžio ugovor u Francuskoj na još jednu utakmicu. Ne znam da li je to igra menadžera ili njegova želja da odigra još jednu utakmicu tamo pre nego što dođe ovde i igra celu sezonu. Ako je ono drugo, onda nam on kao takav nije potreban – rekao je Vujošević i dodao:

- Za njega sam se odlučio zato što je solidan igrač, sa dobrom biografijom, četiri godine je bio na Djuku. Ovo kažem da ne bi neko imao dilemu da dovođenje plejmekera ja kočim.

hotsport.rs

Link to comment

Zvezda, naravno, puni budzet marketingom kao sto ga puni i drugim stvarima. To ni blizu nije dovoljno da pokrije ukupno poslovanje kluba, verovatno nije ni deseti deo prihoda, ali jeste pristojan deo prihoda. 

 

Ta logika "ako nije 100% necu time da se zajebavam" je potpuno promasena. Sve i da marketing donese 100 evra profita godisnje isplati se, a donosi mnogo vise. Ali kad vidim kako se marketing izjednacava sa prodajom klupskih suvenira ne znam ni zasto sam odgovarao na ovaj tvoj post. Da li ti je mozda palo na pamet da agresivna kampanja moze da znaci 3-4 hiljade prodatih karata vise za jednu evroligasku utakmicu?

 

Harpere, ne bih mogao da se složim više. Samo sam u poslednjih par dana pričao sa jako puno ljudi koji su uvereni da je ovo što si ti napisao "verovatno ni 10. deo" u stvari "sigurna trećina budžeta".

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Ja sam recimo ubedjen da smo u Areni imali standove sa dresovima (majcama,privescima , salovima , kapama ...i razno raznim crno-belim kurcima-palcima) , da bi se samo od jedne utakmice skupilo za mesecnu platu recimo jednog kkp stranca (sto u proseku dodje manje od 1 €   zarade po posetiocu )...

 

p.s. Ovo sa Juingom mi je posebna komedija , lepo pise da je covek potpisao prvog oktobra sestonedeljni ugovor sa Le-Manom i nije mi jasno sta oni tu cekaju i iscudjuju se (da ne spominjem opasnost da istom Francuzi  u zadnjem trenunku ponude i saradnju do kraja sezone) ...

Edited by Geo
Link to comment

U danasnjem stampanom Blicu preko cela zadnje strane, vest da Pavlovic sigurno dolazi najkasnije do sledece nedelje ! Naovodno mu propali neki petomesecni (sestocifreni) ugovori u KIni  a ponudu Himkija za iste pare odbio jer ne zeli u Rusiju ...

Edited by Geo
Link to comment

pitanje: gde će da se uglavi saša ako zaista dođe?

mislim jasno je da vam kvalitetnih igrača svakako fali, ali na trojci imate murića koji je valjda glavni prospekt za prodaju...a nekako ne vidim ni sašu ni njega na dvojci...možda po koji minut na 4 jedino?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...