Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

i ja mislim da treba pričekati, ne lomiti preko kolena, što je brzo to je i kuso, preko preče naokolo bliže, prvo skoči pa reci hop....ima vremena da formiramo tim i da nekom serijom od 12 pobeda dođemo gde treba

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Do tog 8og novembra mi cemo biti 3:4 u ABA ligi i 0:4 u EC, znaci jos smo u igri za oba takmicenja, mogu komotno da sacekaju jos malo. 

Tada je valjda hajducki rastanak , pa krecu neki zesci popusti za te divljie i raspucane plejeve ... misle nasi o svemu !

Link to comment

Koliko dugo odsustvo sa terena podrazumeva prosecna ruptura misica? Ako se to meri nedeljama, kapiram da je veca verovatnoca neko krpljenje novim igracem, a ne oslanjanje na Bezbradicu i Muku.

Link to comment

Koliko dugo odsustvo sa terena podrazumeva prosecna ruptura misica? Ako se to meri nedeljama, kapiram da je veca verovatnoca neko krpljenje novim igracem, a ne oslanjanje na Bezbradicu i Muku.

 

Doveo bi Partizan nekog koji je upravo popusio cut u NBA i sprema se za razvojnu ligu ali nema to veze, sigurno nece za male pare dovesti igraca kvaliteta Macvana. Ako se ispostavi da je u pitanju teza povreda ovo je tezak udarac za klub, tim pre sto je na istoj KZS obznanjeno i da im je Vucic poslao cestitku u vidu neproduzavanja ugovora sa Telekomom.

 

Teska vremena za Partizan.

Link to comment

Ugovor je na tri godine, a prošla je samo jedna.

 

Ne znam kakav ugovor KK Partizan ima sa Telekomom, samo se nadovezujem na ono sto je Vujosevic rekao na KZS.

Link to comment

Ugovor je na tri godine, a prošla je samo jedna.

 

a sta jako je ugovor potpisan sa laziranom licnom kartom?

 

sad ozbiljno, ako je vucic zaista odlucio da telekom nece dati pare partizanu (u sta ja, zaista, sumnjam), psd moze sa ugovorom samo dupe da obrise.

Link to comment

Ne znam kakav ugovor KK Partizan ima sa Telekomom, samo se nadovezujem na ono sto je Vujosevic rekao na KZS.

 

Nije to rekao.

 

edit: ja kenjam. suština je ista, nema para od Telekoma.

 

a sta jako je ugovor potpisan sa laziranom licnom kartom?

 

sad ozbiljno, ako je vucic zaista odlucio da telekom nece dati pare partizanu (u sta ja, zaista, sumnjam), psd moze sa ugovorom samo dupe da obrise.

 

Vaistinu.

Edited by Lrd
Link to comment

ubise se privatnici da daju spozorstva, eno ih stoje u redu, samo cekaju sposobnu upravu.

 

ti ne verujes u pricu da je telenor hteo da sponzorise klub?

 

nije provokacija, zaista me zanima. slazem se da je partizanu sada svakako mnogo teze da nadje pare.

Link to comment

Hteo je da sponzorise Telenor,ali i da ima coveka u UO,koji ce da kontrolise gde idu pare,ali dvojcu se to nije svidelo...

Edited by Bogotac
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...