Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne nego smaraju sa najbanalnijim ispadom koji dotični ima u svom repertoaru.

 

ili je potrebno svakodnevno naglašavati kako je on ovakav ili onakav, ne znam.

Link to comment

Те можда погађа, овај горе каже да је испад баналан.

 

I ja mislim da je banalan. Cuo sam ovo jos u prenosu i nasmejao se koliko je Vujosevicu psovanje majke prakticno postalo uzrecica. On cak skoro da nije ni podigao glas kad je opsovao, kao da je u pitanju savrseno normalan deo recenice. Na te stvari se, naravno, nikada ne valja navikavati ali ne vidim zasto se sad od toga pravi neka posebna prica. Iz nacina na koji Vujosevic psuje igrace potpuno je jasno da je to toliko cesta stvar da se potpuno izlizala i da to psovanje niko vise od njih i ne shvata ozbiljno.

Edited by harper
Link to comment

Dakle kada Vujošević bude nekoga ošamario, ubio ili nešto što već nije radio - udrite.

 

Jel se davljenje igraca ubraja u dozvoljene ili nedozvoljene radnje? Jel to blaze od samaranja npr., ili nije?

Link to comment

Uh, sta uradih :)

 

Meni je, isto kao Harperu, bilo smesno jer ga ovaj gleda u lice sa pola metra i jebe mu mater istim tonom kao da mu objasnjava da vise ne ide ispod pika. Samo to. A Dallo, nesrecnik, jos klima glavom kao da je razumeo ista osim "faul" :D

 

Mada, na prsutu se zaista prebrzo zaboravilo. Ali obecavam da necu vise kaciti Duleta, ma kako banalne bile psovke.

Link to comment

Evo i psihološkinja Aleksandra Janković smatra da on treba da promeni pedagoški pristup.

 

Vujošević je postavio takav stil da se prema igračima ponaša agresivno, kao da je roditelj. To nije dobro, i to je zastareo način. Smatram da u tome nešto mora da menja jer današnje generacije drugačije gledaju na takve stvari - poručila je Aleksandra Janković

 

Mislim, ako Saška kaže...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...