Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

U svakom slucaju jos nije kasno da ubodu pojacanje koje dosta toga moze da promeni. Videli smo koliko jedan Macvan znaci, jos jedan igrac te klase + Milosavljevic, malo bolji Tepic i Milutinov i eto Partizana na f4. Vec sad biram Buducnost ili Cedevitu u polufinalu pre nego Partizan, ma kako sada oni grozno izgledali.

 

Tepić će sigurno biti bolji uz bolje igrače pored njega, a za Milutinova se ne bih kladio. Očajan je.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

On mi deluje od onih koji se useru kada DV zaurla "jebem ti mater", umesto da ga to inspirise. Rasic/Tripkovic mentalni sklop. Ali da bas ne moze ni malo bolje od ovoga - ne verujem.

Link to comment

Tepić će sigurno biti bolji uz bolje igrače pored njega, a za Milutinova se ne bih kladio. Očajan je.

 

Kako je Milutinov danas napravio cetvrtu i petu licnu nisam mogao da poverujem. Jos se ja pitam sto ga Vujosevic ne vadi kad je napravio obostranu za cetvrtu a ovaj odmah vise nego ocigledno pravi namerno petu i prolazi pored totalno nezainteresovanog Duleta na klupu kao da se nista nije desilo. U trenutku mi je proslo kroz glavu ili da se jednostavno odustalo od njega ili da Vujosevic u ovom trenutku nema zivaca da se i njime bavi. Potpuno bizarna situacija.

Link to comment

I meni je delovalo kao da bojkotuje i hoce namerno da izadje.

 

Ili to ili je Kralj u pravu kad kaze da je u pitanju nas najinteligentniji centar jos od Divca, a ja nisam shvatio ironiju. :lolol:

Link to comment

Vedran Modrić @vedranmo · 31m 31 minutes ago
To put it all in one tweet.Partizan is interested in Culpepper,Deonte Burton,Joe Jackson and one D-League player whose name i will find out.

Link to comment

http://youtu.be/joDMrb36c1g

 

Kako se prsuta brzo zaboravlja :(

 

 

Видео сам то на тв,а још сам са дететом од 8 година гледао утакмицу.Јебем ли ти живот какав психопата,уопште ми није јасно како га до сада нико није натегао песницом.

Link to comment

Vedran Modrić @vedranmo · 31m 31 minutes ago

To put it all in one tweet.Partizan is interested in Culpepper,Deonte Burton,Joe Jackson and one D-League player whose name i will find out.

ovaj bi vam bio pun pogodak

Link to comment

ma psihopata psuje, jezivo i to u prajmtajmu. pratim sport jako dugo i nikada nisam video da trener opsuje, ono sa Lalatovićem je bio prvi put i vidi kakve je posledice to imalo, sa psovanja navijača prešlo se na psovanje igrača ...

 

ko poslednji izađe neka ugasi svetlo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...