Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dva utiska.

 

Macvan :Hail: Imamo i drugog igraca.

 

 

Tepic je meni jedan od omiljenijih igraca ikad. I mnogo mi tesko pada da ga gledam ovakvog. A sve mogu da razumem i pad forme i sl. Ali sta mu se desilo sa inteligencijom?! Na momente deluje veoma glupo i pravi poteze koje u celoj karijere nije pravio. Stvarno ne kontam sta mu se desilo za 5 meseci.

Link to comment

a jbg. mi da nismo imali Mačvana večeras verovatno bi rsli jedno 40 razlike....sva sreća pa dečko neće imati problem sa uklapanjem, pošto nema u šta da se uklapa. to je i najveći problem, jer ova ekipa, limitirana koliko jeste, igra značajno ispod svog maksimuma. i da je na maksimumu skor bi verovatno bio isti, ali nas ne bi tresli ko pivo ispred zaduge.

 

a ima tu i primeraka koji su stvarno za neverovati....mučeni Bezbradica recimo, šta je njega dovelo u Partizan Bog sveti zna.

Edited by Ted
Link to comment

tata je mogao da investira pametnije, od ovoga ništa nema. a ne vidim svrhu teranja u svlačionicu, čovek pojma nema i nikakva disciplinska mera neće to promeniti.

Link to comment

Raspored je bio težak. Posebno za tim u nastajanju kakav trenutno jesmo. Objektivno samo se Krka još mogla dobiti. Dobićemo Metalac, pa sledi serija tekmi u kojima imamo čemu da se nadamo (Igokea, MZT, Levski).

 

Evrokup treba precrtati sa rezultatskog aspekta i koristiti ga kao sekundarno takmičenje za sticanje iskustva i pripremu utakmica u ABA ligi. Ako slučajno ispadne nešto preko toga - super.

 

Jasno je ko dan da treba dovesti pleja. Tepa na svoju prirodnu poziciju i biće on ok. Sa Gagijem ćemo početi da igramo odbranu u kontinuitetu, ali taj film ćemo gledati tek od decembra.

Link to comment

a jbg. mi da nismo imali Mačvana večeras verovatno bi rsli jedno 40 razlike....sva sreća pa dečko neće imati problem sa uklapanjem, pošto nema u šta da se uklapa.

 

:Hail:

Link to comment

Ja ne vidim ni vrhu da nam bolestan covek bude trener, ali ko me sta pita :(

 

A dok je pobedjivao nije ti smetalo sto je bolestan?

Edited by Nikodije
Link to comment

nije meni problem što smo izgubili utakmice nego što opšte stanje ekipe deluje jadno....igrači deluju nepripremljeno, nemotivisano, a realno smo u vremenskoj stisci.

 

Ne slažem se. Večeras su igrali odbranu 20-25 minuta, preorali su parket, ali kad je i startna petorka problematičnog kvaliteta, klupa je logično još gora i u jednom trenutku dodje pad na fizičkom planu, na to se nadoveže nekoliko epskih gluposti ala Gagić izbija loptu Muriću iz ruke na -3, na drugoj strani primiš 6, 8, 10 lakih poena i ta kola više niko ne može da zaustavi. Ima motiva, nema kvaliteta.

Link to comment

Nego, jesi li se ti dogovorio da li Bo dolazi u Partizan, i imas li neku novu informaciju?  :P 

 

Bo ni pod razno. Nije mi jasno kako su neki ozbiljni ljudi pričali da je to praktično gotovo. Pretpostavljam da će sad da prebiraju po ovima što se nisu izborili za NBA ugovore.

Link to comment

U svakom slucaju jos nije kasno da ubodu pojacanje koje dosta toga moze da promeni. Videli smo koliko jedan Macvan znaci, jos jedan igrac te klase + Milosavljevic, malo bolji Tepic i Milutinov i eto Partizana na f4. Vec sad biram Buducnost ili Cedevitu u polufinalu pre nego Partizan, ma kako sada oni grozno izgledali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...