Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ma to oko macvana je jako komplikovana prica. uglavnom, u partizanu ce igrati za minimalnu lovu u odnosu na njego kvalitet tako da je partizan tu imao dosta srece.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve u svemu, Partizan se pojačao, za domaće prilike, opakim igračem. Još neki Amer da se pojavi i eto konkurentne ekipe.

Edited by McCabe
Link to comment

ako iskljucis alarm za patkometriju videc da je ljudima zao zato sto je neko od koga se ocekivalo da napravi karijeru u 25 godina dosao nazad u srbiju da igra za sicu. i svako ko je dovoljno iskren moze da vidi da ljubav nema mnogo veze sa tom cinjenicom.

 

Hm... :fantom:

Link to comment

Čuo sam da se kritikuju klubovi koji plaćaju igrače iznad njihove cijene, ali ovo je za mene novi nivo razmišljanja. Možeš misliti, kao da je Mačvan jedini košarkaš u Evropi koji nije našao klub shodno svojim očekivanjima, big fakin dil.

Link to comment

Pa to su nase komsije, vole da kenjkaju o nama, pa nije bitno o cemu je :)

 

A i pocinje polako strah da ih hvata, dolazi zima, a znaju sta ih ceka posle toga :D

Link to comment

Što vam je krivo što je Mačvan došao?  :0.6:  I dalje nam fali još koji igrač da uopšte budemo konkurentni. Za sad ste bezbedni,bez brige.

 

Bezbrižan sam ja odavno oko vaše konkurentnosti (o tome sam pisao još pre meseca dana). Dozvoli da neko ima malo drugačije prioritete kad se opredeljuje prema ovakvim dešavanjima i da to radi zakopčanih pantalona.

 

Nije stvar u igranju iz ljubavi. Mačvan godinama ne igra ni za reprezentaciju (iz ljubavi). To je samo priča za ljude sa šipke i decu uzrasta koje toleriše Deda Mraza.

 

Mačvan je ovime napravio ogroman korak nazad u karijeri. Od konstantnog igranja za prestižne evropske timove, došao je u situaciju da pronalazi klub krajem oktobra, igra nikad slabiju ABA ligu, i za pare koje je primao u Hemofarmu sa 18 godina. Potresna priča o igranju iz ljubavi je upravo dokaz koliko je i njemu samom sve to neobjašnjivo, pa pronalazi neke patetične alternativne razloge i to mesec dana pošto se na tu temu sprdao. Paralela sa Ninkovićem je potpuno promašena.

 

Kojote, znaš li ko je menadžer Mačvanu? Sećam se da sam u jednom trenutku načuo da je bio Savić, ali to se verovatno promenilo.

Edited by kralj
Link to comment

Covek se izmedju Metalca i Partizana odlucio za manje losu opciju, nikakve ljubavi tu nema

 

edit. Culpepper blizu Crvenog Oktobra

Edited by FPLS
Link to comment

Nije mi jasno cemu tolika potreba da omalovazite Macvana i njegov odnos prema KKP. Shvatili smo odmah vase misljenje, nema potrebe da se toliko ponavljate.

 

I to sto radite je dobrim delom patkometriija, samo uvijena u neku kao objektivnost. Kao da ste svi postali Joe, bobe me oprosti.

Edited by Timmy
Link to comment

Omalovazavam samo inteligenciju onih koji poveruju da je igranje za kikiriki iz ljubavi potez koji bi uradio bilo ko u najboljim kosarkaskim godinama. 

 

Macvan je tu gde jeste zato sto mu karijera nije isla ocekivanim tokom i nema kud, i to je zakljucak ove price, i makar bila i lazno objektivna kad je iznese Joe ili Kralj ili Kojot ili ko god, ipak je istinit. Sad, da li ti verujes da je nekome iskreno zao zbog toga ili ne ili opet lovis licemere, iskreno me zabole.

Link to comment

Bezbrižan sam ja odavno oko vaše konkurentnosti (o tome sam pisao još pre meseca dana). Dozvoli da neko ima malo drugačije prioritete kad se opredeljuje prema ovakvim dešavanjima i da to radi zakopčanih pantalona.

 

Nije stvar u igranju iz ljubavi. Mačvan godinama ne igra ni za reprezentaciju (iz ljubavi). To je samo priča za ljude sa šipke i decu uzrasta koje toleriše Deda Mraza.

 

Mačvan je ovime napravio ogroman korak nazad u karijeri. Od konstantnog igranja za prestižne evropske timove, došao je u situaciju da pronalazi klub krajem oktobra, igra nikad slabiju ABA ligu, i za pare koje je primao u Hemofarmu sa 18 godina. Potresna priča o igranju iz ljubavi je upravo dokaz koliko je i njemu samom sve to neobjašnjivo, pa pronalazi neke patetične alternativne razloge i to mesec dana pošto se na tu temu sprdao. Paralela sa Ninkovićem je potpuno promašena.

 

Kojote, znaš li ko je menadžer Mačvanu? Sećam se da sam u jednom trenutku načuo da je bio Savić, ali to se verovatno promenilo.

Savic mu je menadzer. Macvan je imao ponyde da igra za mnogo vecu lovu u evroligaskim klubovima ali to se nije realizovalo i to nije bila njegova krivica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...