Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pusti ajversona, vidis da mu je dosadno, nego hajde meni za dusu objavi da patric young potpisuje za zvezdu, cenim da bi mu klinci nasli fiksni i telefon i smarali ga sa "welcome to blegrade".

 

Jeste, covek ce da sjebe sebi reputaciju jer je tebi dosadno u zivotu. Igraj video igre. <_<

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste, covek ce da sjebe sebi reputaciju jer je tebi dosadno u zivotu. Igraj video igre. <_<

 

ti si samo nervozan zato sto si se upecao na moju laznu vest koja je stigla do younga :fantom:

Link to comment

ti si samo nervozan zato sto si se upecao na moju laznu vest koja je stigla do younga :fantom:

 

Ja znam ko potpisuje za nas ali necu da ti kazem, narocito ne na neprijateljskoj teritoriji. :fantom:

Link to comment

Ja znam ko potpisuje za nas ali necu da ti kazem, narocito ne na neprijateljskoj teritoriji. :fantom:

 

aj kazi mi pa da demantujem odmah :fantom:

Link to comment

pusti ajversona, vidis da mu je dosadno, nego hajde meni za dusu objavi da patric young potpisuje za zvezdu, cenim da bi mu klinci nasli fiksni i telefon i smarali ga sa "welcome to blegrade".

 

nikad ajversonu nije bilo dosadno :) čuo sam da je dženkinsu rekla sestra da beži iz Beograda dok još može. a i Ica mu je u bekstvu,neće moći da se slika u Aušvic majici više sa njim :D

Link to comment

Posto sam ja taj novinar, mogu da vam objasnim u cemu je fora. Dakle Eric Fleisher mi je na dva maila u nedelju uvece i ponedeljak ujutru odgovorio negativno, da nema sanse, dok su desetine ljudi iz Srbije (sto iz kosarke, sto raznorazni insajderi, manje ili vise obavesteni) tvrdili da Bo sigurno dolazi i da ovaj Amer ne zna nista. Ali ja sam napisao tekst na osnovu jedinog relevantnog izvora, koji je dao konkretnu izjavu i stao iza toga imenom i prezimenom.

 

Onda se oko 6 uvece desi to da do mene dodje poruka iz tabora jednog drugog igraca koji je u kombinaciji za Partizan i u kojoj se kaze da nema nista od dolaska tog igraca, jer Partizan po svoj prilici uzima Boa.

 

Ja tako sokiran bacam info na Twitter jer je prosto takva drustvena mreza, svi se nesto idiotski utrkuju ko ce pre i to je vec uslo u podsvest, mada sam se ne jednom pokajao zbog takvih situacija. Odmah posle pisem treci mail Fleisheru, koji mi odgovara "Poslednji put ti kazem da je svaki info koji dobijes o Bou u Partizanu netacan" ... i to sam odmah pustio na Twitter, smorio u medjuvremenu nalozene ljude, a tekst objavljen na sajtu u 16h je ostao takav kakav je, jer se ispostavilo da menadzer cvrsto stoji na svom stanovistu.

 

Vrlo brzo covek sa Real GM pusta tvit da Bo potpisuje negde u Evropi, ali ne za Partizan.

 

Sve to vreme, jos pre objavljivanja inicijalnog teksta na Mondu, pokusavam da dobijem Vujosevica i Todorica na mobilne, ali nijedan se ne javlja, sve do negde 18.30h, kad sam odustao.

Može jedno razjašnjenje, s obzirom da si blizak problematici? Danas sam pročitao vest da je Bo prešao u agenciju kod Miška.

 

Da li to znači da mu Flajšer više nije menadžer, da je Boa "ustupio" Mišku ili nešto treće?

 

Ukoliko dobro pamtim, i Murić je neposredno pre prelaska u Partizan promenio menadžersku agenciju, tako da možda može da se izvuče korelacija između te dve stvari?

Link to comment

Može jedno razjašnjenje, s obzirom da si blizak problematici? Danas sam pročitao vest da je Bo prešao u agenciju kod Miška.

 

Da li to znači da mu Flajšer više nije menadžer, da je Boa "ustupio" Mišku ili nešto treće?

 

Ukoliko dobro pamtim, i Murić je neposredno pre prelaska u Partizan promenio menadžersku agenciju, tako da možda može da se izvuče korelacija između te dve stvari?

Ma nije presao kod Miska, ono je neki lazni twiter profil...

Link to comment

I tako dok se mi igramo sa imenima, pregovaramo sa ovim, onim, proći će 10 kola Jadranke. Svi favoriti za f4 guraju po planu, čak i pojačavaju ionako dobre ekipe. Već imamo kiks kod kuće, već imamo dva nenadoknadiva poraza od direktnih konkurenata za f4. 

Doći ćemo u situaciju da u zadnjih 15kola, ne da nemamo prava na kiks, nego nam treba i ogroman % pobeda u gostima, koje ni jačim KKP ekipama, nisu bili baš česte.

Link to comment

Ok, sa jedne strane, dovođenje stranca u oktobru je uvek imalo ogromne prednosti. Svi igrači su tada 10 do 20% jeftiniji u startu + im daješ dve plate manje. 

 

Ali sa tim stvarima možeš da se igraš kada imaš kakvu takvu osnovicu ekipe, a ne tim za ispadanje iz lige. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...