Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

+79

Bo ,Tepic,Dalo

Gagi,Milutinovic,Marinkovic

Muric,Andric,(Pavlovic)

Macvan,Bogdanovic

Gagic, Milutinov,Salic

Jbt. sa ovima bi i Vlada J. izborio el. opusteno...

 

+ Bezbradica. To je cak 14 u rosteru (bez Pavlovica). Pa ce se Marinkovic, Bogdanovic, Bezbradica i Salic boriti za 11. i 12. mesto.

 

Edit: Muku odmah napolje.

Edited by Timmy
Link to comment

Ubedjen sam da ce Bogdanovic biti barem 50% bolji posle nove godine i drilova na treninzima a to je vise nego dovoljno za drugu cetvorku ...

ako dobro razumem ubedjen si da ce biti los i posle nove godine [emoji3]

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Link to comment

bogdanovic nece ostati u timu, on sada pali.

Moze samo da pali Gajbi™... To sto ima otvoren ugovor ne znaci i da je nekom zanimljiv u uvakvom stanju ... Partizanu i njemu je u interesu je da ostane i dovede se u red...

 

p.s. Licno vise verujem u njegov kosarkaski povratak , nego u Bezbradicin napredak ...

Link to comment

+79

Bo ,Tepic,Dalo

Gagi,Milutinovic,Marinkovic

Muric,Andric,(Pavlovic)

Macvan,Bogdanovic

Gagic, Milutinov,Salic

Jbt. sa ovima bi i Vlada J. izborio el. opusteno...

 

proslogodisnji tim partizana je  bolji od tog, pa opet nije izborena el.

Edited by Psihodelija
Link to comment

Pun mi k ovih evropskih wannabe Woj izvora,nijedan ne može da pogodi ništa metkom.

 

Posto sam ja taj novinar, mogu da vam objasnim u cemu je fora. Dakle Eric Fleisher mi je na dva maila u nedelju uvece i ponedeljak ujutru odgovorio negativno, da nema sanse, dok su desetine ljudi iz Srbije (sto iz kosarke, sto raznorazni insajderi, manje ili vise obavesteni) tvrdili da Bo sigurno dolazi i da ovaj Amer ne zna nista. Ali ja sam napisao tekst na osnovu jedinog relevantnog izvora, koji je dao konkretnu izjavu i stao iza toga imenom i prezimenom.

 

Onda se oko 6 uvece desi to da do mene dodje poruka iz tabora jednog drugog igraca koji je u kombinaciji za Partizan i u kojoj se kaze da nema nista od dolaska tog igraca, jer Partizan po svoj prilici uzima Boa.

 

Ja tako sokiran bacam info na Twitter jer je prosto takva drustvena mreza, svi se nesto idiotski utrkuju ko ce pre i to je vec uslo u podsvest, mada sam se ne jednom pokajao zbog takvih situacija. Odmah posle pisem treci mail Fleisheru, koji mi odgovara "Poslednji put ti kazem da je svaki info koji dobijes o Bou u Partizanu netacan" ... i to sam odmah pustio na Twitter, smorio u medjuvremenu nalozene ljude, a tekst objavljen na sajtu u 16h je ostao takav kakav je, jer se ispostavilo da menadzer cvrsto stoji na svom stanovistu.

 

Vrlo brzo covek sa Real GM pusta tvit da Bo potpisuje negde u Evropi, ali ne za Partizan.

 

Sve to vreme, jos pre objavljivanja inicijalnog teksta na Mondu, pokusavam da dobijem Vujosevica i Todorica na mobilne, ali nijedan se ne javlja, sve do negde 18.30h, kad sam odustao.

Link to comment

Druže,nisam mislio na tebe,nego na ovog sa real gm-a. Tebi sam napisao šta zameram. To je da jedan tekst okačiš na Mondu,a drugo totalno suprotno na tviter. To je moja zamerka. A ovo drugo se odnosilo na ove real gm-ove,David Pikove i slične.

Edited by theanswer
Link to comment

proslogodisnji tim partizana je  bolji od tog, pa opet nije izborena el.

Nisu izborili evroligu iz ciste gluposti , uostalom kao i vi (neracunajuci odustajanje Cibone)... Slazem se da je na papiru izgledao jace ali ako se  oduzmu svi povredjeni igraci (Vesterman, Kinzi,Gagi i Berta) onda je vec diskutabilno ...

Link to comment

Druže,nisam mislio na tebe,nego na ovog sa real gm-a. Tebi sam napisao šta zameram. To je da jedan tekst okačiš na Mondu,a drugo totalno suprotno na tviter. To je moja zamerka. A ovo drugo se odnosilo na ove real gm-ove,David Pikove i slične.

 

Taj info koji pobija navode iz teksta je dosao dva sata kasnije, ali je brzo demantovan. Da nije, seo bih i napravio novi tekst, u stilu "veleobrt u slucaju Partizana i Mekejleba"...

Link to comment

Taj info koji pobija navode iz teksta je dosao dva sata kasnije, ali je brzo demantovan. Da nije, seo bih i napravio novi tekst, u stilu "veleobrt u slucaju Partizana i Mekejleba"...

 

pusti ajversona, vidis da mu je dosadno, nego hajde meni za dusu objavi da patric young potpisuje za zvezdu, cenim da bi mu klinci nasli fiksni i telefon i smarali ga sa "welcome to blegrade".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...