Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam ga gledao, ali vidim da je prosle sezone na 12 utakmica za Crveni Oktobar u nimalo slaboj VTB ligi prosecno davao preko 23 poena... Doduse uzimao je skoro 20 suteva po utakmici, ali stvarno jeziva cifra. Ocigledno je vise skorer nego asistent, rekao bih da upravo to i treba Partizanu...

Link to comment

Ocigledno je vise skorer nego asistent, rekao bih da upravo to i treba Partizanu...

 

Upravo to.

 

Pogledao dve-tri tekme na preseke, fantastičan atleta. Navodno su se sa njime već dogvorili, a sada odugovlače zbog Boa. Samo da ne izvise za obojicu...

 

I Rendija nikako ne potpisati bez detaljne proverene zdravstvenog stanja.

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Po pitanju Bertansa slažem se potpuno sa Timijem sa i. Nema šanse da je Bertans bio isti igrač kad se vratio iz povrede,njega sam imao na umu najviše dok sam pisao ovo za Dragana.

Link to comment

Mene je Berta iznenadio pristupom u igri po povratku, momak je grizao i trcao ko da nista nije bilo. A partije i sut, pa ovo sto kaze Milogled na svezinu buknuo, posle opala forma, izgubio snage, nije igrao jako dugo, nije prosao pripreme, cesto se to desava povratnicima.

Link to comment

Još je Berta imao u timu Pavlovića,Bogdana i Žoa,znači nije morao sam da izmišlja koševe bukvalno. Videćemo šta će biti od pojačanja. Dok neko ne potpiše,ne verujem ni u kakvu priču.

Link to comment

Culpepper se i ranije pominjao kao eventualno pojacanje vise puta - prosle godine posle povrede Lea (mada tada se pominjalo njih 15) i one sezone kada je oteran TT, a pre dolaska Gordica. Nizak plej koji prvo gleda kos, sve sto Dule ne voli :D A to nam je trenutno neophodno

Izmedju njih dvojice ipak biram Boa. Amerikanci su cesto macke u dzaku po pitanju ostanka do kraja sezone, a sa njim barem znamo na cemu smo

Link to comment

Mozda to Dule ne voli ali ne voli ni ovo sto trenutno gleda....realno mi ne pleju nemamo nikoga, ako govorimo o ozbiljnim resenjima....isto tako i na cetvorci, ajd stigao je Macvan. Osim Murica, svi koji trenutno igraju su igraci za klupu, bekap, popunjavanje rotacije....i svaki od njih bi bio mnogo korisniji u toj ulozi, jer ovakav teret oni ne mogu nositi. Muric, Macvan i plej to su vec tri igraca za prvih pet, kapiten nek bude cetvrti....sa time bi se vec moglo igrati.

 

A kad ce se i dal to desiti Bog sveti zna....ako se desi kad budemo imali skor 2-8 il tako nesto, bice mozda kasno.

 

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Edited by Ted
Link to comment

kaze bogun da mccalebb dolazi...

MONDO: Mekejleb ne dolazi u Partizan!

 

Bas cudno nekako kaze da dolazi...

 

Inace, vasi igraci ko zna kad su se nocas vratili iz Ljubljane, a ovaj im je zakazao trening u 7 ujutru, koji je trajao do 12... :isuse:

Bolesno...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...