Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Valjalo bi se ugurati na 2. ili 3. mesto... Inace, meni su Olimpija i Buducnost zajebaniji od Cedevite...

 

Јесу у овом моменту,али цедевита је та која има паре и која може најлакше да се појача од свих у аба лиги.

Порази од цедевите и олимпије су мање више реални (осим стока разлике) и очекивани,крка је ту упала као непланирано изненађење.

Неколико наредних кола вам иде на руку и лако ће те се попети у горњи део табеле,дочекујете металац,па гостујете игосима,па дочекујте мзт па идете у софију.Реално за све ове уткамице имаћете минимум Мачвана и опорављеног Гагија.Питање је само како ће се путовања у еурокупу итицати на неке резултате али са Мачваом,Гагијем и вероватно Мекејлебом биће то солидан тим.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam u sali rekao posle utakmice u Solnoku da treba tu pobedu da slavimo kao jedan od najvecih uspeha,podviga, u istoriji kluba. Ispade jbt tacno. To je sa ovim timom nas maximum pa vi vidite. Grind out utakmica gde protivnik ne ubaci ni 60 poena,nema nijednog igraca iznad suvog proseka aba lige koji moze da uzme loptu i resi dva napada zaredom jer cim se neki recimo Armsted pojavi mi gubimo jer preko 60 ne mozemo ubaciti. Dva,tri dobra igraca menjaju sve jer sem svog kvaliteta ostali igraci postaju bolji kako se njihova uloga smanjuje,po meni je toliko prosto. E sad sto ta tri igraca nema ni u najavi,pa ni dva,to je drugo.

Link to comment

Ne znam koliko je plej izvestan. Što se Gagija tiče bez tog pleja ne znam koliko možemo očekivati. Njemu će taj plej možda i najviše značiti. Vratiti se u ovakav tim posle ovakve povrede u najmanju ruku nije idealno po pitanju očekivanja od njega. Trebaće njemu dosta vremena samo da dođe na određeni nivo da ne pričam o nivou koji je on imao na početku prošle sezone. Videćemo,nadam se da grešim,ali teško mi je da budem optimističan ovde,takva mi priroda.

Link to comment

Plej dolazi izvesno. Sa vise strana ide potvrda da jurimo pojacanje.

 

Za Dragana ne brinem. Tako smo pricalii za Bertu prosle godine da ce se dugo vracati. A on od prve tekme razvaljivao. Isto ce i Gagi kapiten.

 

 

Sve ovo je uslovljeno Svinjinim teranjem inata Danilovicu, a takodje i zajednickim teranjem inata za drzavom. Nasa "uprava" jednostavno ume samo na taj nacin da radi.

Link to comment

Mislim da je u pravu , suterski je bio totalno ispod svojih standarda krajem sezone (posesbno na final foru i plej ofu) ... 

Edited by Geo
Link to comment

Mislim da je u pravu , suterski je bio totalno ispod svojih standarda krajem sezone (posesbno na final foru i plej ofu) ... 

+1 , po povratku je nagovestio da bi mogao biti onaj stari, ali kasnije je sutirao dosta losije, i generalno delovao manje zainteresovano, sad da l je to imalo veze i sa stipendijama, ne znam.

Ovakvim utakmicama u nizu rasprodajemo ugled, koji smo godinama sticali, razumem ja poraz, ali ipak stoka razlike je malo too much. Izgledamo kao grupa gradjana, sto uz par izuzetaka ovaj tim i jeste. 

Link to comment

I ja mislim da ima. Nije neuobicajeno da igrac jedan kraci period nakon povratka posle povrede odigra dobro, valjda na svezinu, sta li, a da zatim usledi pad forme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...