Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledao tekmu nesto malo,nisam mogao mnogo da izdrzim..nama trebaju jos tri "machvana"minimum. Ono vise nije partizan. Duletu nece ponoci nista da psuje igrace od prvog pa do poslednjeg minuta. Tu nema dovoljno kvalitetnih igraca i kraj,the end,konec,fin...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Koliko ima smisla teorija da Partizan ovo svesno radi ne bi li dobio neku finansijsku injekciju od države?

 

Ozbiljnopitam, izvinjavam se ako nekog iznervira. Samo, nisam uopšte pratio situaciju u PBCu, a ovo sam čuo za šankomTM

Link to comment

Koliko ima smisla teorija da Partizan ovo svesno radi ne bi li dobio neku finansijsku injekciju od države?

 

Ozbiljnopitam, izvinjavam se ako nekog iznervira. Samo, nisam uopšte pratio situaciju u PBCu, a ovo sam čuo za šankomTM

 

nema nikakvog smisla, oni vec gube korak za plasman na F4, od direktnih konkurenata gube 30 razlike. nemaju love i to je cela prica.

Link to comment

verovatnije je da para jednostavno nema* i čekaju oktobar i novembar da potpišu igrače za manje para. 

 

* para nema jer su glupi i bahati. 

Link to comment

nisam mogao da gledam tekmu ali rezultet me ne iznenadjuje....očekivao sam pušagiju i bi pušagija.

 

možda ovo nije realan pokazatelj odnosa snaga, u nekom apstraktnom smislu, odnosno pod pretpostavkom da svi igraju u približno istim objektivnim uslovima. kada se uključe realije,odnosno tužna stvarnost to je to.

 

naravno da dolazak Mačvana neće imati efekat poput onog kad Erik pojede bananu, ali pored objektivnog pomaka u kvalitetu koji će doneti, može da donese i na subjektivnom planu malo motivacije ekipi, u smislu da se ipak nešto radi da ne ode sve u bunar. da ne pričam koliko bi pripomogla i neka plata.

 

za neki ozbiljniji rezultat uskoro će biti kasno, neophodna su barem još dva igrača. a ni oni neće biti dovoljni ukoliko se zaređa sa porazima, jer bi onda trebala nekakva ludačka serija pobeda da se izađe na zelenu granu.

 

btw. koliko puta smo dali preko 60 u zvaničnim tekmama ove sezone?

Edited by Ted
Link to comment

Meni se cini i da dodju 2 igraca pitanje koliko bi to koristilo.

Debeli je prso nacisto tako da sad steti i rezultatu + izgleda je nivo selekcije do te mere krsh da ta 2 nista ne bi pomogla jer imas 6,7 ni za qurac( da ne imenujemo sad ovde neke fine momke koji igraju za stipendije).

Mozda bolje (i jeftinije) baciti sezonu u djubre.

Valjda ce Metalac ipak biti 14. ?

Link to comment

Daj ne zezajte , sa dobrim plejem i kasnije Sasom ... imali bi odlican tim ! Po meni odmah iza Zvezdinog u ABI ... Jedino nas jebe los tajming i plasim se da nam do kompletiranja (plej,gagi) Cedevita,Olimpija i Buducnost ne odu na nedostiznu razliku...

Edited by Geo
Link to comment

Daj ne zezajte , sa dobrim plejem i kasnije Sasom ... imali bi odlican tim ! Po meni odmah iza Zvezdinog u ABI ... Jedino nas jebe los tajming i plasim se da nam do kompletiranja (plej,gagi) Cedevita,Olimpija i Buducnost ne odu na nedostiznu razliku...

 

Не верујем да ће да оду на недостижну разлику јер је по мени ова лига никада лошија.Појачања вам стижу убрзо а и распоред вам у овом моменту иде на руку,додуше неће можда баш све зависити од вас (када су у питању резултати) али мислим да није неки велики проблем угурати се међу четри.И поред нас и цедевите борба за друга два места водиће се између вас,будућности и крке.Остали су мање више далеко испод тог нивоа.

Link to comment

Čisto da napomenem (info od mog bivšeg šefa iz Ljubljane, koji je i sponzor Zmejčeka) da verovatno neće biti tradicionalnog raspada kod njih nakon nove godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...