Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Covece, vidis li ti s kojim timom oni igraju ili se zajebavas a ja nisam uspeo da skontam? Dok par igraca tipa Murica i Gagica imaju snage nekako se drzi neki rezultat, cim krenu rotacije spasavaj se ko moze. Ovo je ubedljivo najgori Partizan koji sam ikada gledao, a gledam Partizan od vremena Kice i Praje.

Naravno da se ne zajebavam.

Pitao sam, jer bih uz muku nabrojao sve igrače reprezentacije, nemam pojma ko je kakav u klubovima.

A Partizan već godinama ima neke "nove" koji budu dobri pa mi nije bilo merilo.

Jbg ima nas koji nemaju pojma, pogledamo utakmicu i to je to.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daleko samo po bitnosti. Kecmanovih koseva sam se nagledao, ovakvih bas i ne.

 

Inace, ortak je na fizickom u srednjoj skoli dao slican kos, samo je pogodio s bocne linije sto je mnogo lakse :D

Link to comment

Ja sam jednom na fizickom pogodio trojku

-1

 

nego timmi, ko je bese ono u nba 90ih dao iz auta sa blizu pola terena iza ledja spasavajuci iz auta? podsetilo me ovo na to, ali nisam uspeo da nadjem.

Link to comment

-1

 

nego timmi, ko je bese ono u nba 90ih dao iz auta sa blizu pola terena iza ledja spasavajuci iz auta? podsetilo me ovo na to, ali nisam uspeo da nadjem.

ajzea rajder je imao jedan takav, neznam dal na to mislis. vremenski i po opisu se uklapa.

edit

ot: ja sam bio oslobodjen fizickog.

Edited by nenad
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...