Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ok, ali onda treba neko iz kluba da izađe i kaže "nemamo nikakve ambicije, samo hoćemo da malo ulepšamo sezonu sa par nebitnih pobeda".

 

 

Ja sam uveren da nije tako, i da će se to videti narednih dana.

 

Ok. Ali pazi,nećeš da dovedeš Mačvana na otvoreni ugovor a hoćeš Bogdanovića? Znači,nećeš Mačvana jer zapravo očekuješ od njega da može da ima neku produkciju,a od nesrećnog Luke ništa ne očekuješ,nego eto tako,da imamo dve nazovi četvorke na rosteru. Koja je to smejurija. Da ne pričam o principima kojih se kao držimo. Pakao.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok. Ali pazi,nećeš da dovedeš Mačvana na otvoreni ugovor a hoćeš Bogdanovića? 

 

Neuporedivo.

 

Luka je totalno nebitan faktor, čovek sa nultim uticajem na tim. Mačvan bi istog trenutka postao glavni igrač. Koga ćeš lakše da se odrekneš? Čiji odlazak u recimo januaru, bi imao veći uticaj na sezonu?

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Hoćeš da kažeš da tih recimo 5+ utakmica koje biste dobili na suvog Mačvana ništa ne znače? Daj sve ili ništa rezon, kad već nismo najjači onda nas zabole da se cimamo.

Link to comment

Neuporedivo.

 

Luka je totalno nebitan faktor, čovek sa nultim uticajem na tim. Mačvan bi istog trenutka postao glavni igrač. Koga ćeš lakše da se odrekneš? Čiji odlazak u recimo januaru, bi imao veći uticaj na sezonu?

 

pa valjda bi i ostali igrači malo napredovali kroz tih par meseci, igrači na mačvanovj poziciji bi pokupili neku foru, digao bi se moral ekipi, ne bi nas svako peglao.

 

a pri tome, možda i ne ode u januaru.

Link to comment

Hoćeš da kažeš da tih recimo 5+ utakmica koje biste dobili na suvog Mačvana ništa ne znače? Daj sve ili ništa rezon, kad već nismo najjači onda nas zabole da se cimamo.

 

Ako klub ima ambicije - ne.

 

Ako nema, onda može. Samo što to prvo mora neko da prizna iz kluba.

 

Nije poenta najjači ili ne, poenta je samo u ambiciji i konkurentnosti.

Link to comment

Neuporedivo.

 

Luka je totalno nebitan faktor, čovek sa nultim uticajem na tim. Mačvan bi istog trenutka postao glavni igrač. Koga ćeš lakše da se odrekneš? Čiji odlazak u recimo januaru, bi imao veći uticaj na sezonu?

 

I te kako je uporedivo za nekog ko baš priča o tim principima kao Vujošević. Ako imaš kao neki princip,onda pogledaj svoje "principe".

 

Mislim mogu do prekosutra da pričam o "principima". Princip kako se Partizan ne sme unižavati i unapred otpisivati a onda posle 2 nedelje sam sebe otpišeš u 2 utakmice. Princip kako se Partizan ne sme unižavati a kukaš na svakoj kzš o parama i moliš za pomoć. Princip kako će se posle BAT-a potpisati Luka za ugovor koji nama odgovara i kako mi kažemo a onda potpišeš isti taj otvoreni. Naravno Luki se zna ko je menadžer a zna se ko je i Mačvanu. Kada se o Mačvanu priča opet je citat tipa "mačvanov menadžer traži",kao da je to neki zli lik iz zone sumraka. Zato Miška nigde da spomene.

Edited by theanswer
Link to comment

pa valjda bi i ostali igrači malo napredovali kroz tih par meseci, igrači na mačvanovj poziciji bi pokupili neku foru, digao bi se moral ekipi, ne bi nas svako peglao.

 

a pri tome, možda i ne ode u januaru.

 

1) ja kod jako malo naših igrača vidim prostor za neki značajniji napredak :D

 

2) teško... 5-6 dobrih partija u ABA ligi, 2-3 u EC i to je to...

Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

Ako klub ima ambicije - ne.

 

Ako nema, onda može. Samo što to prvo mora neko da prizna iz kluba.

 

Nije poenta najjači ili ne, poenta je samo u ambiciji i konkurentnosti.

 

Ozbiljan takmičarski klub uvek treba da ima ambicije, s tim što se ambicije projektuju u skladu sa trenutnim stanjem, a vaše je vrlo loše. U svakom slučaju je cilj biti na što višoj poziciji na tabeli, i ako nešto makar privremeno može tome da pomogne, ne vidim razlog da se izbegava.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...